F.C 5 il! W HANDBOOGSCHUTTERIJ IT JORIS 5= 32S li 111 <11 dSr Nu de vacantia voor de meeste leden al- voorbij is, gaan we ons weer opmaken voor het nieuwe seizoen 1994-1995. Maar voordat we hier echt serieus aan beginnen, houden we op zaterdag 20 augustus a.s. het traditionele Alt-schieten. Zoals de kenners al weten isWit een geluks schieten waarbij de echte winnaar pas be kend wordt als alle pijlen zijn verschoten en de juiste punten zijn toegekend aan zijn/haar resultaten. Aansluitend hierop houden we een barbeque, waarbij we tijdens het M braden nog eens kunnen napraten over de vacantia. Op vrijdag 19 augustus houden de Batavieren te Castenray eer». recep tie vanwege het 75-jarig bestaan, 4 jubilarissen en de behaalde resultaten tijdens de kampioenschappen. Leden die meewillen naar de receptie, vertrek 19.30 uur bij P.Martens. Agenda: 20 augustus Alt-schieten, aanvang 18.00 uur. STEEG - NEEJS S0V..ZÖW, iedereen weer terug van vakantie? De meeste wel vermoed ik zo.. Steeg-neejs had ook een paar week Jes vakantie genomen en kan er dus ook weer met fris se moed tegenaan. Even een paar weekjes die knop op rust en de beentjes omhoog dat doet een mens toch goed .Maar nu is het weer zover, de bal die gaat weer rollen, we gaan die graslucht weer opsnuiven en een heleboel bijpraten en onzin verkopen. Dat gaat allemaal zaterdagaanstaandé gebeuren bij ons zevende FC de Steeg - toernooi op het sportpark van Leunen, Het. Klaverblad. Dat sport verbroedertblijkt hieruit wel weer want we gaan er samen met SV Leunen een mooie en gezellige dan van proberen te maken. Voor die gene die dat eens willen komen bekijken, kom 'gerust, er stryden 10 teams vanaf 10.00 uur 's ochtens,om de sportieve eer. De teams komen allemaal uit deze regio dus ook bekende gezichten zatEen lekker muziekje, een natje en een droogje zijn ook volop aanwezig dus wat wil je nog meer. Wat nu nog een beetje mee moet zitten is het wëer en als dat goed zit dan kan het al byna niet meer stuk op ons zevende FC de Steeg-ToernooiDus misschien tot zaterdag!!!:! p.s. Jongens van de Hernerg succes inet de fuif, jullie eerste wedstrijd is zaterdag om 10.30 uur. Sterkte!!!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 12