Harmonie St Catharina Leunen - Veulen - Heide Programma Aktiviteiten Rabobank Zevenrode Vrijdag 26 augasfcus: Barbeque-avond bij café Martens. Opgave is aog mogelijk. Doe dit tos zo spoedig mogelijk bij Toon Claessensofopde le repetitie-avond. Vrijdag 2 september Bij gelegenheid van bet 25-jarig huwelijk van Piet en Mien feanis- kens-Litjeas breagea wij een serenade om 20:90 «ra bij café Mariens. Bij eikara kranen or»19.45 ura bij (te Brink. Vrijdag 9 september Bij gelegenheid van bet 25-jarig jubileum van de Heer 5L Bovee als directeur van de basisschool Leunen brengen wij een serenade. Bij elkaar komen ran 19.00 uur bij de Brink. Vijdag 23 september brasten in Leunen de jaarlijks muziekfeesten weer les. Drie dagen laag staat bet dorp dan in het teken van muziek'op initiatief van Harmonie St. Catharisa uit 'Leunen, Vesten en Heide. Vrijdag begint het programma met een spectaculair optreden van Rowwen Hèze, de Americaanse band dis inmiddels ai voor te derde achtereenvolgende jaar Leunen teoektlntevoorpre^ramma^eeSidefonnatfeGa^sWIsat Zaterdag 24 september is dejeugeteiddag en het avondprogramma wordt dan op sfeervolle wijze ingevuld door de Grubtexvorstet beuul Wooden Chain. Zondag 25 september tenslotte begint te feestprogramma met een plechtige hoogmis gevolgd tor een optreden van blaaskapel "Die Fïöhtichen RBbensammler uit Deunen. 's Middags begint een joeksfeajelerishow mefmetteweiiiag van cte jo^skapeltes "Noeöt Ttws" uit Lamen,"Luuster Efkes" mt Veulen en "Heisa" uit Heide. De maziekfeestfia worden afgesloten met de Oplose fmtfomatie OEF, die garant staat voor amusement van de bovenste plank. Kaarten voor te optreden van Rowwea Hèzs kosten ia de voorverkoop f 15,-. De entree op zaterdagavond voor Wooden Chain is f 5,- (donateurs gratis) en op zondagmiddag betaalt men eveneens f 5,- voor de formatie OEF. Er zijn ook passepartouts te koop voor te bedrag van f 17,50. De voorverkoop start op Maandag 22 augustus bij: Kapper Gielens in Heide, Rabobank Leunen, van Gassei Veulen, van Heyster America, VW-kantoor Demae en bij muziekhandel Hans van Bree in Venray, Ook bri "DE FUIF' van Leunen op 19 augustus zijn reeds kaarten te koop.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 11