Hallo jongelui uit Leunen, Be avond van de fuif nadert'. Hopelijk zit het weer weer mee;- zoals, andere jaren. Het zal wel wat fris zijn, maar als we het maar droog houdendat is het. belangrijkste Hopelijk is het ook WOENSDAGAVOND droog want dan beginnen we namelijk om 18.30 u met het opbouwen van de tent en terrein Hierbij willen we dan ook iedereen die met de fuif meedoet vragen die avond te komen helpen. Wé kunnen alle hulp gebruiken. Inschrijven voor de fuif is overigens nog steeds mogelijk d.m.v. betaling van het inleggeld 75,bij;-Café "de Her berg "Leunen. of bij, namens St.Jong Leunen Leeft: -Mark Hermans, de Hoef .2, tel. 82889 of -Marjo Cup pen, St, CA tharinas.tr.aat 8, tel. 86621 'Vrijdagavond worden jullie om 19.00 uur verwacht voor het maken van de groepsfoto's, p.s. Degenen die dit jaar voor het eerst meedoen met dé fuif zijn ook op de reünie, ter ere van het vijfde jaar "Fiesté wie -de Biéste" in Leunen van harte welkom(Hiervoor ontvangen zij dan nog een aparte brief) Deze reünie vindt plaats 18 augustus in de feesttent aan de Oesterbosweg, waar ook de-fuif zal plaatsvinden. Dat is dus dubbel feest!! Hallo Verkenners. c! Ook voor ons zit de vakantie er weer op Eb a,s. maandag 22 augustus beginnen we dan 3 ook weer roet onze groepsavond. We verwachten jullie oro 18.50 uur bij de blokhut. Bij mooi weer met de fietsI Tot dan, groetjes de verkennerleiding. Hallo Welpen. Het scouting-seizoen is weer begonnen en jullie gaan weer naar school. Wij als leiding hopen jullie allemaal weer te zien op vrijdag 2 september We beginnen om 19.00 uur, Groetjes welpen-leiding

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 10