NtE m HANDBOOGSCHUTTERIJ ST JORIS Uitslagen toernooi St.Thomas Te Blerick. P.Hartens 231, W.v.Osch 219, D.v.Mierlo 212, J.de Mulder 208, J.v.Osch 197,J.v.d.Berg 194, J.Vermeulen 194, P.Weys 194, L.Reintjes 187 en P.Stoks 150 punten. DEELTAXI VENRAY TELEFOON 14070 gemeente venray Sinds 1 april bestaat in Venray de Deeitaxi Venray, Deze taxi is een uitkomst voor m.n. ouderen en gehandicapten (bv rolstoelgebruikers). Ook is de Deeitaxi ideaal om op plaatsen te komen waar geen openbaar- vervoer is. De taxi rijdt dagelijks van 9.00 uur 's morgens tot 23.00 uur 's avonds. Dit zijn ook de. uren waarop u de telefooncentrale kunt bereiken om een deeitaxi te bestellen. Alle inwoners van de gemeente kunnen gebruik maken van de Deeitaxi. De kosten bedragen f 3, per rit voor houders van een pas-65 of een gemeentelijke WVG-pas. Andere inwoners betalen t 6fper rit. De taxi rijdt voor dit tarief van deur tot deur binnen de grenzen van de gemeente Venray. Pashouders kunnen ook naar bestemmingen buiten de gemeentegrenzen rei zen. Ze betalen dan vanaf het afhaaladres t 1,80 per kilometer f 2,20 voor een rolstoelbus) wat aanzienlijk lager is dan bet reguliere taxi kilometertarief. De Deeitaxi wordt, zoals de naam al zegt, gedeeld met anderen. Bij de tijden van afhalen van huis en afzetten op de plaats van bestemming dient men daarom rekening te houden met een kwartier speling voor en na het gevraagde afhaaltijdstip. Voor mensen die vanwege hun handicap niet alleen kunnen reizen, bestaat de mogelijkheid om een NS-geieidepas aan te vragen. Met een dergelijke pas kan een gehandicapte gratis een begeleider meenemen in het open baar vervoer, en ook in'de deeitaxi. De geleidepas is aan te vragen op telefoonnummer 030-354661 (voor lichamelijk en verstandelijk gehandi capten) of 030-541788 (voor visueel gehandicapten). Wie gebruik wil maken van de deeitaxi beit minstens een uur van tevoren naar telefoonnummer 14070. Maar weet u nu al dat u volgende week de taxi nodig heeft, bei gerust eerder. Ocaag zelfs.! Meer informatie over de deeitaxi vindt u in een speciale folder hierover Deze folder is o.a. verkrijgbaar bij het gemeentehuis, het Centrale Informatiepunt voor ouderen (Kennedyplein 1), vestigingen van Rabobank Zevenrode en in de taxi zelf. rc Jf

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 7