Aan alle inwoners van het Veulen. Dit jaar wordt ons dorpsfeest gehouden op zondag IQ juli aanstaande. Meer informatie hierover treft u de komende weken in de Ruuper aan. Sinds enkele jaren wordt in Leunen ook in juli de Heimatabend gehouden. Deze Heimatabend valt dit jaar wederom in hetzelfde weekend als ons dorpsfeest. Dit is in goed overleg met elkaar besproken. Tevens delen wij u mede dat de heer J. Fleurkens onlangs afscheid heeft genomen als bestuurslid van de verenigingsraad. Hij wordt opgevolgd door de heer B. Sraels. Hei secretariaat wordt overgenomen door M. Philipsen-Remtjes, De Vlies 20. Verenigingsraad Veulen. :isr K P Die leden hebben nauwelijks hun wonden gelikt van het volleyen en veld voetbal of ze worden opnieuw door een onverklaarbare drang gedwongen om as zondag 12 juni 15 km te gaap.'kanoën in België. .J' Dit is dan ook tevens de afs-iuiting van het sei zoen 93/94. Wij van het bestuur hopen dat de leden het naar hun zin hebben gehad en hopen dan ook weer iedereen te rug-te zien in hetnieuwe K.P.J.-seizoen, die eind september weer van start zal gaan. Wat a.s. zondag betreft komen we om 09.00 u. bij elkaar bij het café waarna we af zullen reizen naar onze zui derburen de Belgen. We verwachten om rond .18,00 uur weer terug' te zijn. De kosten per lid bedragen 15,en voor aanhang 20, Dan wenst het bestuur jullie een behouden vaart, een prettige vakantie en tot volgend seizoen. Het Bestuur. m mmvrnmicxm '«het vzmms mtimimw* 0p zondag 12 juni zal de jaarlijkse fietstocht weer plaats vindén. Deze issuitgezet in de vorm yan een fietsorientatie- fcochtl Ook kinderne kunnen meefietsen. Ieder/ gezin moét voor zichzelf een tas met eten en drinken klaarmaken» Deze wordt naar de rustplaats, gebracht met een auto, Het vertrek is op zondag 12 juni om 11.00 uur bij Ad Knapen, Mensen die niet mee kunnen fietsen maar wel mee willen picknicken kunnen met de auto naar de rustplaats rijden. Het bestuur -ET*-* T

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 17