10 BILJART VERENIGING OUDEREN, Vrijdag werd de finale gespeeldom de wissel-beker van- de Steeg, Het grote overmachtmet. een gemiddelde van 5,15 werd, Leo Jacobs Kampioen, De 15 aanwezige clubleden hebben genoten van" een mooie finale., zelfs de verliezer was tevreden over zijn eigen spel. Leo, namens ons allen, PROFICIAT, De persoonlijke kampeioenschappen lopen nog veertien dagen, en dan is het hele seizoen afgewerkt, daarna willen we een middag beleggen voor ouderen die wat voor deze sport voelen, en waarbij zowel beginners als verborgen talenten van harte welkom zijn. Te Koop Coniferen op tennispark±2 m hoog. Prijs f 5,- per stuk. Zelf uit steken. M W. Voesten 04780-83686. STEEG - NEEJS Soww. .Voetballen is en blijft toch een spelletje waarin Tin je vanalles bij elkaar vindt. NAtuurlijk ontspanning, een FC u6 utC€^ (stukje) conditie, een spel in een team, gezelligheid, cwEvo£T8Ai.yc«ENiciNcÖ kwats en onzin, op tijd een feestje en daar komt nu weer bij lekker languit in het gra.s na een wedstrijd met een potje bier wat dan toch zo lekker kan zijn. Dat speelt mij nu allemaal door het hoofd nu het weer beter wordt en het zonnetje wat vaker komt kijken hoe het gaat, ja die mooie periode gaat nu aanbreken. Als je onze laatste re sultaten bekijkt zitten we voetballend dan wel in een dip maar de gezel ligheid is er niet minder out. Het voorbeeld daarvoor was wel het beker toernooi onder een stralend zonnetje tussen de 4 periodekampioenen van het vorige seizoen. Het waren 3 wedstrijdjes van een half uur, waarvan de eerste met 0-2 verloren ging tegen de. kampioen van dit jaar AC Hento. De tweede partij tegen de Zwaan ging. d&aFna ook. verloren na op een 2-0 voorsprong te hebben gestaan. 2t~3c, Biji Set derde pot je ging ons kléinste mannetje (wel een pittig) onder de lat "staanzodat onze reservekieper ook een potje kon voetballen. Dat partijtje wisten we met een gelijk spel af te sluiten mede door het onverwachte goede kieperswerk van dit kiepert je (wat lijkt een goal dan groot zeg). Het baatte er echter niets aan want we werden toch laatste van de vier. Programmat woensdag om 18.00 uur verzamelen bij Wiel.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 11