5 PROGRAMMA: Zaterdag 9 april: Oud-ijzeraktie Zondag 10 april: ONDERLING SOLISTENCONCOÜRS Op zondag 10 april houden wij ons jaarlijkse onderling solistenconcoursDeelnemers zijn: leden van drumband en harmonie en leden van de jeugdharmonie. Zij treden op als solist, duo, kwartet of andere samenspeelgroep. Hun optreden wordt door een deskundige jury beoordeeld. Ook ontvangt elke deelnemer een diploma, ledereeên is van harte welkom om te komen luisteren naar dit optre den van de muzikanten van eigen bodem. Aanvang 13.30 u. in de Brink. Dinsdag 12 april: B.g.v. de Gouden bruiloft van het echtpaar Willems~v,d. Munckhof brengen wij een serenade. De Harmonie en Drum band komen daarvoor bijeen om 20.30 u bij café Martens. In verband met deze serenade is de repetitie van 19.15-20.15 uur. Dus in uniform naar de repetitie!!! Zaterdag 16 en zondag 17 april: Federatief solisten concours Oirlo. Op zaterdag 9 april houden wij onze oudijzer-aktie Het oudijzer wordt niet opgehaald maar kan door de mensen zelf worden aangeleverd. Verschillende materialen mogen niet worden ingeno men i9v,m, de mllieu-regels. Dit geldt o.a. voor koelkasten, diepvriezen, olie-vaten en alle chemi caliën. In principe dus alles wat in de milieu-box thuis hoort. De inzameling wordt gehouden bij Nijsen Mengvoeders te Veulen van 10.00 - 15.00 uur. Anders dan andere jaren is deze zaterdag voor alle drie de kerkdorpen. Eventuele grotere partijen of moeilijk te vervoe ren stukken kunnen in overleg met Toon Claessens worden opgehaald. Tel. 83103. Harmonie St, Cathanna Oud-ijzeraktie Leunen-Veufen-Heïde

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 6