DORPSRAAD LEUNEN- Hierbij nodig ik u uit voor het bijwonen- van de openbare dorpsraad, vergadering welke gehouden wordt op maandag 11 april 1994 om 20,00 uur in Gemeenschapshuis "De Brink". BB agenda luidt als volgt: 1.Opening, 2.Discussie Gemeentepolitie Venray; 3, Discussie met leden, van de LVB; 4. Vaststelling verslag dd 14-03-1994; 5Vast stelling financieel- en jaarverslag 1993; 6. Ingekomen stukken en mededelingen7, Verslag diverse afgevaardigden; 8. Rond vraag en 9. Sluiting. Ten aanzien van de aanstaande vergadering wil ik met name agen dapunt 2 en 3 onder uw bijzondere aandacht brengen, ad.2. Discussie Gemeenstepolitie Venray: Dhr.R.Garson van de gemeentepolitie (mentor maatschappelijke zorg) komt een uiteenzetting geven overi a.De reorganisatie van het gehele politiebèstel en de even tuele consequenties voor de burgers; b.Het vandalisme en criminaliteit in Leunen. Hoeveel klach ten zijn er, waar moeten de burgers zijn, is het nog wel veilig in Leunen, uitleg klachtenprocedure etc. ad.3 Discussie met leden van de LVB: Onderwerp van discussie is; "De beleving van de eigen - leefom— geving". Deze discussie kan in principe naadloos aansluiten op de voorgaande discussie. Verder kan er in deze discussie gespro ken worden over o.a. voorzieningen in Leunen, milieu 'in de ruimste zin van het woord etc. Ongetwijfeld spreken beide onderwerpen u zeer aan. Wij hopen u dan ook maandagavond a.s. fee mogen begroeten om met elkaar eens geza- mei ijk over deze items te spreken, Met vriendelijke groet, secretaris Guus Heintjes, De verkoop van onze PaasbegordaTs op maandag, .28 maart jlwas een grandioos sukses. Hierbij willen we alle inwoners vaii Leunen die hebben bijgedragen aan dit grote sukses van harte bedanken. Bestuur buurtvereniging "Vicariepas"

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 5