X es ram isl ecfeuri 11 Notitie om telearstel1ingen te voorkomen. Op zondag 27 maart is er voor de jeugd-leden het Openingstoernooi De 2 banen zijn deze dag van 9,00 uur - 16,00 uur beschikbaar voor de jeugd. Het jeugd-racketsvi sse 1 en begint op maandag 28 maart. Wekelijks zijn er 2 banen van 16.00 u - 19.00 u bezet. Vanaf 13 april vindt er de jeugddorpencompetitie plaats. Wisselend zullen de banen op de woensdagen van 16.00 u tot 19.15 u in gebruik zijn. STEEG - NEEJS. Söw..Daar ging het clubje weer heen zaterdag, in grote en kleine autootjes richting voetbalveld Veulen om daar een balletje te gaan trappen. Iedereen was voorzien van zijn nieuwe voetbaltas die we uit eigen middelen aangeschaft hadden en voorzien van. de sponsornaam als waar dering voor de goede samenwerking roet onze sponsor "Uitgaanscentrum De Steeg". In Tt Veulen aangekomen hesen we ons in ons cloffie en ramde vast een paar balletjes op die kist als voorbereiding op de confrontatie van die middag tegen Meulenwiekers uit Venlo. Die .be gon iets anders ais we gedacht hadden want binnen 1 minuutje hadden we er al eentje om de oren na een foutieve terugspeelbal van. jawel, een van de spitsen, ja, en die staan niet voor niets in de spits. We pakten de draad echter snel weer op en hadden de achter stand binnen een kwartiertje weggewerkt. Daarna ging het vlot ver der en liep de stand snel op omdat er goed geprofiteerd werd van de gatenkaas bij Meuletiwiekers achterin. Bij rust leverde dat een riante stand op van 4 voor en 1 tegen, In de tweede helft liep het toen allemaal wat moeizamer vanwege (de wind) en het fei.t dat de winst ons bijna niet meer kon ontgaan.'De tegenstander maakte daar onvoldoende gebruik van door maar 1 maal te scoren en liet nog zo veel ruimte dat we er zelfs nog een paar bijprikten. Uitslag: 6-2 Gescoord: Rond vd Zanden 3x, Wil bert Vul lings 2.x en. Remco Rossen, Programma: zie opstelling. sSSsI

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 12