5 Hier by nodigen wij u.uit voor het bijwonen van de openbare dorps raadvergadering, welke gehouden wordt op maandag 14 maart 1994 om 20.00 uur in gemeenschapshuis "de Brink". BE agenda voor deze vergadering luidt: 1. Opening, 2,Vaststel ling notulen dd 10 jan 1994, 3. Ingekomenstukken en mededelingen, 4. Verslag diverse afgevaardigden, 5. Rondvraag en 6. Sluiting. Wellicht enkele interessante items zijn: *De dorpsraad is ra.i.v. 24-02-1994 een stichting geworden. Dit biedt de dorpsraad wat meer mogelijkheden om het gestelde doel "De leefbaarheid van het dorp Leunen en de behartiging van het algemeenwelzijn van de dorpsbewoners" na te streven. *Zoals iedereen wellicht al geconstateerd heeft staat nu dan eindelijk toch de boom op het plein, 'met een mooi bankje erom heen. Op wat kleine puntjes na is het plein dan ook af. Het resultaat mag er dan ook zijn; Een plein wat zijn functionaliteit behoudt parkeerterrein*jaarlijks kermisterrein) en het ziet ér nu allemaal toch wat vriendelijker en minder onpersoonlijk uit. Vanaf deze plaats willen we nogmaals alle vrijwilligers dan ook van harte bedanken voor hun spontane inzet. 4K3p redelijk korte termijn- (start is in led er ge val in 1994) wordt er veer gestart met de bouw van 5 nieuwe bejaardenwoningen in Leunen, lokatie; braakliggend terrein naast Uitgaanscentrum Het vriendelijke groet, Secretaris Guus Seintjes. PONYCLUB OXSTS GENOT "0* Tijdens de Gewest.Club Kamp. te Velden op 6 maart 94, behaalde onze club een verdienstelijke 4e plaats. ~Gp donderdag 17 maart is de Alg.Ledenvergadering van de NKB te Veghel, aanvang 19,30 uur. -Op donderdag 24 maart is de Jaarvergadering van de Kring Nrd-Lirabürg te Wanssum, aanvang 20.00 uur, -Op zaterdag 12 maart organiseerd ponyclub Horst een ruilbeurs en -markt van ruitersportartikelen. 5 Iedereen die ruitersportartikelen over heeft kan deze ruilen of te koop aanbieden, (bv, rijlaarzencaps, rijbroekjasje ed, ook bv. halsters, dekens, Zadels en ander klein materiaal)* Dit gebeuren vindt plaats in MANEGE VIENESH0F zaterdag 12 maart van 14.00:'tot 16.00 uur. Voor deelnemers is de manege geopend vanaf 13.00 uur. 'ÏN V

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 6