7 ,»'t KftölUkt Knollekes en Knollinnekes. Afgelopen zaterd?|& gingen wjj weer huis aan huis onze krant aanbieden Een jubileumkrant (22 jaar); de reacties en giften waren geweldig. We hebben het als bijzonder ervaren dat veel mensen die niet thuis waren op het moment dat onze mensen aan de deur kwamen met de krant later hun giften brachten bij een van onze bestuursleden of de prins. Dit gebaar doet ons heel goed. MENSEN BEDANKT.'!!!! O o O 'J Knöllekes en Knöllinnekes Vastenavond 1994 staat weer voor de deur. Een paar dagen plezier en uit de dagelijkse sleur. We beginnen, met de overdracht van de wagens in de tuinbouwloods. Daar staan weer prachtige wagens; heel mooi nagebootst. Om ongeveer half twee gaan we daar beginnen. Dan kunnen we ons samen nog eerst even bezinnen. Graag zagen we dat velen van u even kwamen kyken. Dan kun je zien wat die wagenbouwers weer wisten te bereiken. Na dit mooie begin van het grote feest. Gaan we naar Venray, daar spreekt de Vorst voor het eerst. Wil je horen wat hij daar dan zegt. Zorg dan dat je je radio op de Venrayse zender zet. Om 19.00 uur gaat de Pastoor ons voor in de Heilige Mis. We hopen dat ook daar weer iedereen aanwezig is. Daarna is onze prins Hay d'n Zesde die receptie heeft. We hopen dat iedereen op deze avond veel plezier beleefd. Voor de rest van de dagen verwijzen we naar ons programma in de krant. Doe mee aan dit grote feest; voor gezelligheid staan wij garant. Tot ziens, carnavalsvereniging 't Knolleke Leunen. t> CARNAVALSVERENIGING LEUNEN r-Oo

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 8