9 Vastenavond 1994 Komend weekeinde staan de vastenavonddagen in ons Krtolleland weer voor de deur. We gaan dan allemaal veel plezier maken en de vastenavonds^- optocht zal daar-zeker flink aan mee helpen. De optocht wordt opge^ sfceld in de Si,Catharinastraat tussen de Gussenstraat en de Boodenstr, en we gaan vefder met opstellen in de St.Apolloniastraat zover als we die nodig hebben. De mensen die menen dat ze zo nodig met de auto naai de Steeg moeten of de andere kant uit, kunnen dan door de Boodenstr. en Vullingsstr. naar de Steeg of andersom. Vanaf 13,30 met auto's door de opstelstraten rijden is veel te gevaarlijk. Die schrikhekken staan er niet voor niets. Dat is iets wat we al jaren lang vragen maar ieder jaar opnieuw zijn er weer chauffeurs die denken dat die schrikhekken voor anderen bedoeld zjfn, Bezorg de optochtcommissie a.u.b. géén hart aanval. Het opstellen begint om 13.30 u en om 14,11 is iedereen met alles klaar daan vertrekken we. We kunnen de kinderen daar op de stra ten niet te lang laten staan koukleumen, We gaan richting Steegsepeelwegdraaien af de Yullingsstraat in. en.dn optocht trekt verder door de Boodenstraat de St.Catharinastraat en de Gussenstraat, Op de Albionstraat gaan we rechts af en bij het transfor mator weer rechts af de St.Catharinstraat in, door de ST.Apolloniastr en over de Kapelier pad gaan we naar het plein bij het Knollenhuus waar de optocht wordt ontbonden. Aan mensen die langs de optochtroute wonen wil de optochtcommissie verzoeken om in de route geen auto's te parke ren, ook niet van eventueel bezoek, want 'n deuk of kras is gauw ont staan. Laat uw plezier niet bederven door te veel alcohol dat mag in de optocht persé niet, ook niet voor onderweg. Maak veel schik en lol. maar hou het verstand in den bol,. De leiders of leidsters van de wagens en groepen dienen het deelnemers formulier en het nummerplaatje af te halen bij huisnr. 13 in de St. Catharinastraat bij de optochtcommissie vanaf 13.30 u en niet bij de mensen die daar wonen. Dat nummerplaatje dient tijdens de optocht zichtbaar meegevoerd te worden. Op veel plaatsen ziet men gevelversieringen, raamversieringen en nog veel andere soorten versieringen meer langs de weg. Dat is fyn ora te zien, vooral in de route. Kom allemaal op tyd dan kunnen we ook op tijd ver trekken, dan zijn we ook op tijd klaar, want de prins heeft het nog druk. De volgorde van de optocht hangt zaterdagmiddag op veel plaatsen in Leunen, tegen bomen, palen en achter winkelruiten. Het bekend maken van de prijzen is na de optocht i.n zaal P.Martens, In het hoekje naast de deur aan de Albionstr. in het café van P.Martens krijgt u de optocht herinneringen tegen inlevering van het nummerplaatje en het deelnemers formulier. Denk daar aan. Dus geen auto's in de route van de optocht vanaf 13.30 u, geen alcohol in de optocht, dat mag persé niet, als het even kan huisversieringen, op tijd komen en niet vergeten veel plezier en goed weer toegewenst door de optochtcommissie Jan van Meyel 1 r

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 10