8 Zondag 6 febr, de drumband brengt een serenade aan de carnavalsvereniging te Heide i.v.ra. het 2 x 11 bestaansfeest 13 febr. Opluistering carnavalsoptocht te Leunen, Start bij de Steeg. Maandag 14 febr. Opluistering carnavalsoptocht te Venray We starten op nr, 59 op de Helfrichstraat Zondag V. 3 KIENEN Maandag 7 febris er weer een gezellige kienavond met leuke prijzen. U komt toch ook? EXCURSIE; Dinsdag 8 febris de 1 ste excursie naar het ziekenhuis in Venray. Vanwege de grote belangstelling hebben we een tweede datura besproken nl. dinsdag 22 maart, Heeft u zich opgegeven en krijgt u GEEN bericht van ons dan hoort u bij de eerste groep, wij laten het weten als u bij de tweede groep hoort. De deelnemers worden om 13,15 uur in de cen trale hal verwacht. Van 13.30 - 14.30 uur wordt informatie gegeven over het functioneren van het ziekenhuis. Daarna is er een rondleiding langs o.a. de kinderafdeling, de E.H.B.O-, de keuken enz. Einde excursie ca, 16,00 uur. UITWISSELING; Door omstandigheden moet de K.V.O. naar een andere zaal. Daarom wordt de uitwisseling verschoven naar woensdag 23 maart. Als we geen bericht van u krijgen gaan we er van uit dat iedereen die zich opgaf ook.op deze datum mee kan gaan, kunt zich óok nu-nog opgeven bij een van de bestuursledenDe reiskosten zullen rond de f 10,--- liggen en er wordt die avond een loterij gehouden. Mr. de Haanstraat 18 Leunen telefoon 04780-10642 f Huidverzorging Gerda van Ham-Kurstjens

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 9