';Saw.Hoe je";het op "t moment ook wendt of keert het inaakt allemaal niets uit. We willen wel voetballen, £«maar het weer zit iedere keer in de weg. Op dat gebied r™ Ais m op .het moment geen makkelijker baantje als weer man. Je roept gewoon regen en je hebt 99 kans dat je goed zit. Geen voetbal dus, hebben we nu de gelegenheid om eens voor uit te kijken.. Dan zienwe de carnaval rap naderen en bij die gedachte swingt de tekst van onze slager door mijn hoofd. Stukken als,:We .heb be de knolle gaar en same dur os moje lünse landspreekt tot de'verbee ding en dan weet iedereen wat we bedoelen. Met die carnaval is er op dinsdag weer het puppies huisorkest'' in de Steeg, en ze beginnen meteen na de boerenbruiloft. De puppies willen voor de verandering eens wat Leuns "talent" op de planken (deuren) hebben, daarom orga- niserenze op deze middag "HET EERSTE LEUNSE SMARTLAPPEN-FESTIVAL"* Bij deze aankondiging plaatsen we dus meteen, een oproep aan alle Leunse "talenten"om op die dag. een meezinger te produceren waarvan .1 tranen in. je ogen springen. Alle initiatieven zijn welkom en wil je wel raaar je weet niet hoe neem dan van tevoren even kontact op met René Smedts tel 84455 die helpt je vel verder, als ik het al hoor va jij komt nooit meer trug..,. dan lopen de rillingen al over mijn rug. Programma zie opstelling, p.s. Dinsdag 8 febr. Ledenvergadering in 1 Pub. /V - «o 18 O - - o - - Vastenavond 1994. De eerste deelnemers aan de optocht van dit jaar hebben zich aangemeldHet is wel van belang om onderling goed. af te spre ken wie de deelnemers-opgave gaat doen, zodat later niet blijkt dat ieder dacht dat die-ander dat wel zou doen, ert ook natuurlijk om.te voorkomen dat een deelname twee keer wordt aangemeld. Ook als door welke omstandigheden ook het opbouw adres van de crea tie verandert willen we dat graag weten, om een zoektocht te voor komen. De deelname aan de optocht is als steeds gratis, we vinden het al fijn als u mee wilt doen. Graag wil ik nog ieder aansporen die enig idee voor deelname aan de optocht heeft, om mee te doen. om de optocht langer te maken, want als ieder naar de optocht wil komen kijken, kan er geen optocht zijn omdat er: geen deelname is. Opgave voor deelname aan de optocht in Venrav kan gedaan worden tot uiterlijk zaterdag 5 febr., voor deelname alleen in Leunen kan men zich nog opgeven tot uiterlijk dinsdag 8 febr. Uw opgave voor deel name aan de optocht wordt graag in ontvangst genomen door J.van Meyel, Vullingsstraac 52, tel. 81693 SI£EG - NEEJS Ff

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 12