9 Vastenavond 1994 Als u dit leest is over nog maar 2 weken de vastenavondtijd aange broken. Wie zich wil opgeven voor deelname aan de optocht in Venray kan dit doen tot uiterlijk zaterdag 5 febr.Wie alleen mee wil doen met de optocht in Leunen kan zich opgeven tot uiterlijk dinsdag 8 febr. Als er iemand enig technisch probleem heeft laat dit dan weten, dan zullen wy proberen iemand te vinden die u daarin raad kan geven. Let op de veiligheid en stevigheid van uw creatie zodat er geen ongelukken kunnen gebeuren en ook dat u er gedurende de optocht mee kunt rondkomen. Laten we er met z'n allen voor zorgen dat we onze Prins Hay VT een. mooie optocht bfereiden. Opgaven voor deelname aan. de optocht worden graag in ontvangst ge nomen door J.v.Meyel, Vullingsstraat 52, Leunen tel, 81693, Als u zich opgeeft 'voor deelname aan de optocht wilt u dan zorgen voor de volgende gegevens: Of u een groep of wagen vormt, hoeveel mensen, deelnemen, welke titel er aangegeven wordt, of u van plan bent ook in Venray mee te doen, wie de leider of leidster is, of u muziek meevoert en waar de creatie wordt gebouwd. De wagens dienen wel normaal W.A. verzekerd te zijn. Zou ik niet thuis zijn doe dan een briefje met naam en adres erop vermeld in de brievenbus, dan kom ik wel voor nadere informatie. Allemaal veel voorpret toegewenst by 't klaar maken van uw creatie. TE KOOP: Zwaar eiken bankstel 3-2-1. met leer in zeer goede staat, tel 04780-10981 Mr. de Haanstraat 18 Leunen telefoon. 04780-10642 t1 - 1 IHB11-"III I I II rr. - lil I I - Huidverzorging Gerda van Ham-Kurstjens

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 10