10 Voor de Gewest «Kampioenschappen Springen te Weert op 22 en 23 jan. hebben zich geselecteerd: CB Juliette Direks met Lundi Of Gerard Poels met Silver Shadow DL Gerard Poels met Peggy. Wij wensen hen veel succes op deze kampioenschappe Uitslagen finale wedstrijd dressuur te Horst op 8 en 9 jan. 1994 DB LI Ellen Claessens met ölanda 5e prijs DE Hl Kristel Direks met Clown 2e prijs C LI Juliette Direks met Lundi 3e prijs Deze drie combinateis, evenals Annemieke Kuenen met Dignity die een 8e plaats had bij de DE 82, mogen door naar de Gewest. Kampioenschappen te Susteren op 5 en 6 febr. 1994. Ook zij veel succes op deze wedstrijd. STEEG - HEEJS S6wZo zie je'maar weer dat motto's niet altijd opgaan. Het had niet veel gescheeld of het motto "drie maal is scheepsrecht" was wel uitgekomen en waren we voor de derde keer op rij tweede geworden op de liedjesmid dag. De spannende strijd met de close finish leverde echter wat anders op en daar waren we stiekum best blij mee. We doen alt yd mee voor de lol en de gezelligheid maar eerste worden geeft toch dat beetje extra. Daarom was de knollentempel even te klein toen prins Rene de uitslag bekendmaakte en sprongen we het dak eruit. Toen dat enigzins tot bedaren was gekomen ging de lange stoet steegspoor - zangers met shirtjes aan en petjes op de kop rich ting podium om iedereen de nieuwe carnavalshit nogmaals te laten ho ren. Het was zo'n dolle boel dat we er maar meteen onze twee vorige liedjes achteraan zongen en het feest daarna in de zaal voortzetten tottotja, tot' hoe laat? ach wat maakt het ook uit, het was in ieder geval hartstikke gezellig en daar ging het om. Als afsluiting willen, we nog wel eventjes onze puppies in het voetlicht zetten die onze liedjes schrijven en die tekst. van.muziek voorzien. Dat ze dat prima doen hoeft eigenlijk niet gezegd te worden de resultaten spre ken voor zich. En wat ons motto betreft, we houden het er gewoon in. Programma: Paradijsvogels- FC de Steeg. CAl^VQf:?fcAL-Vtfi£NïQNG

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 11