6 r Knollekes en Knollinnekes A.s. Zondag 9 januari is de jaarlijkse terugkerende liedjesmiddag, aanvang 14.00 uur precies in de Brink. Het programma is als volgt; - Het zingen en jureren van 9 ingezonden liedjes, - Het uitreiken van de Gouden Knol aan Olven Harrxe. - Uitkomen. Boerenbruidspaar 1994, deze organisatie is dit jaar ia handen van de tennisvereniging, -• Bekendmaking van de carnavalshit 1994. - En zoals gewoonlijk hebben we weer een loterij met fantastische prijzen. Trekking loterij ong. 18.15 uur, door Prins Rene d'n Urste en Vorst Bert. - Dan is er aan de voordeur natuurlijk ook dit jaar weer de mogelijk heid om te raden wat het varken weegt - De entree is vrij en de muzikale omlijsting is in handen van joekskapel Noest Tuus. Knolekes en Knollinnekes, wij hopen velen, van u deze middag te ont moeten in gemeenschapshuis De Brink. Dinsdag 11 januari is het ouderenbal bij cafe Har tens. Een gezellige avondje voor de ouderen met muziek van t Heds Trio, Zijn er mensen die vervoersproblemen hebben voor deze avond, geef dit dan tijdig door aan vorst Bert Willems, tel. 81184 en wij zorgen dat u gehaald en thuisgebracht wordt. Tot ziens carnavalsvereeniging"ft Knölleke" Leunen. DROPPING Zoals je in de december- circulaire hebt kunnen lezen, houden we vrijdag 14 januari een dropping vóór alle leden vanaf 16 jaar. Als je aan deze dropping mee wilt doen kun je je opgeven bij het secretariaat of bij P.Wienenc.q. Tr. Kusters vóór 7 januari. LEUNEN CENTRUM WUKVERENIGING A 4 b«

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 8