15 AAN ALLE INWONERS VAN VEULEN A.s. dinsdag komen de leden van de JLP.JL weer langs de deur. Om u weer een tijdje van dat hoognodige papier te voorzien. Haar dit jaar wel speciaal papier. Wat speciaal papier- Ja, je weet wel van die overheèrlijkeextra dikke zachte onweerslaahiare flitsende (met vogeltjes erop wij vragen on saf waarvoor, want die zullen daarna toch niet meer hard vliegen wel dan) en vooral milieu vriendelijke W.C.-rollen. En we weten dat u ze nodig heeft want zeg nou eens eerlijk zit toch ook zonder De aktie zal plaatsvinden dinsdag 11 januari tussen 19.00 en 21,00 uur. Bij voorbaat dank. Het bestuur. K F5 -7 VEULEN (ofte wel hoe verdoe ik mijn tijd?) ia, hoe verdoen wij onze tijdeigenlijk. Nou daar hoef je het koraend.weekend niet over te discuseren, want het bestuur vond het wel leuk om het nieuwe jaar weer eens goed te beginnen door maar liefst 3 aktivitëiteii binnen 5 dagen te organiseren. Dat gaat als volgt, A.s, vrijdag 1 januari klinken wij samen de gla- zen op een nieuw gezond hip modern blits maar vooral spectaculair KPJ- jaar met onze jaarlijkse nieuwjaarsreceptie. Dan a.s. zondag we de beentjes los en vertrekken we met onze onoverwinnelijk voet- verstuitend flitsend snelle ..en spierontplooiend voetbal team naar het gehucht Horst, Daar zullen we weer met volle kracht strijden (met onze grootste konkurent Melderslo) om die felbegeerde le plaats tijdens het zaalvoetbalfoernooi in de MerthaiVErtrektijd zon.» dag 10,00 uur (café) Erf als laatste de jaarlijkse a kt ie der WC rollen. Deze zal om 19,00 uur van start gaan. En natuurlijk kunnen we ook even vragen of jij dan ook een handje komt helpen. Maar we hebben al eerder gemerkt dat dat geen reacties opwekt. Dus wij kunnen onze tijd beter verdoen door zinloze reclame kreten te fabriceren. Zoiets van Kwelt de d°rst fa je maag, dan staat de K.P.J.voor je klaag. (Dat moet natuurlijk klaar zijn, maar dan rijmt het niet) toch rekenen wij op jullie om 19.00 uur bij de bakker. 0

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 17