II Hierbij nodigen wij U uit voor het bijwonen van de open be re dorpsraadvergadering welke gehouden wordt op maandagavond 10 januari 1994 om 20.00 uur in gemeenschapshuis "De Brink" De agenda voor deze vergadering is als volgt: .1,- Opening? 2. Vaststelling notulen d.d. 13 december 1993; 3. ingekomen stukken en mededelingen; 4. Verslig diverse afgevaardigden? 5. Rondvraag en 6. Sluiting. Enkele interessante onderwerpen die de laatste dorpsraadverga dering aan de orde geweest zijn: Zoals de meeste mensen wel geconstateerd zullen hebben is de boom nog niet geplaatst.. Reden hiervan is, dat de zeshoekige bank die om de boom komt nog niet voorhanden is. Als alles goed gaat wordt de boom medio januari geplaatst. De juridische status van de dorpsraden binnen de gemeerde Venray gaat veranderen. De dorpsraden krijgen rechts persoonlijkheid (gebeurt via notariële akte). Voordeel hiervan is, dat de dorpsraad o.a. meer vrijheden krijgt omtrent de te h^st,eden middelen. O.a de St. Catharinastraat staat op de nominatie oa opgeknapt c.q. gereconstrueerd te worden. Wanneer e.e.a. gaat gebeuren is nog niet helemaal bekend. Dit wordt o.a. ook meegenomen in het verkeersveiligheidsplan van Leunen De FEESTAVOND voor de vrijwilligers begint steeds meer vast vormen aan ta nemen. Populair gezegd. Ja, er komt een feestavond en zeer waarschijnlijk al in januari 1994. Voor alle duidelijkheid: Gezien de financiële positie van de dorpsraad zal de feestavond zeer zeker niet het karak ter hebben van een breugeliaanse bras-parti jEchter de dorpsraad wil de vrijwilligers toch op een gepaste wijze bedanken. Uitgangspunt is de gezamenlijke gezelligheid, (-wordt vervolgd-) Het vriendelijke groet, Guus Heintjes, secretaris Dorpsraad Leunen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 13