fjvoentekal TPeeters lm ten van de kerstboom en het ophangen van de lampjes '"'""'i'11 'Miin die boom. Dat kan een irritant klusje zijn zeker tegenwoordig. Een reden daarvoor is dat de lampjes steeds kleiner worden en we er steeds meer gaan ophangen. Was eerst 20 lampjes vol doende voor een flinke boom nu gaan in zo'n zelfde boom op zijn minst 80 lampjes en begin daar maar eens aan. Om te beginnen al als die doos opengaat, je ziet al die draden, je kijkt eens naar de boom en je denkt dan van tsja, hoe zal ik dat eens aanpakken. Kennen jullie dat gevoel? Nou, tic wel. Het valt allemaal nog mee als je ze in een keer iget het nodige geluk natuurlijk, op de goede plek krijgt maar alsvdat niet lukt én je moet overnieuw beginnen, poe,poe, 80 lamp jes! Maar, uiteindelijk is het gelukt en het resultaat mag er wezen dus dan valt het achteraf toch weer mee. Op dit moment is de Kerst weer vlakbij en daarmee kunnen de gezellige familiedagen aan gaan breken bij het sfeervolle licht van.,,., de kerstboom. Tot slot dan nog voor iedereen Fijne', Prettige, Warme Kerst en misschien tot ziens by Puppies Huisorkest op Tweede kerstdag Aardappelen, groente, fruit, eieren en champignons, citrusvruchten o.a, mandarijnen, sinaasappelen, bananen meloen, avocado's verse ananas enz. Speciaal voor de Kerst weer mooie fruitschalen. a.u.b. tijdig bestellen tel. 82982 Gewijzigde openingstijden: Donderdag 23 december tot 2J. .00 uur en vrijdag 24 december tot 16.00 uur. Tevens wensen wij U Prettige Kerst en voorspoedig 1994 Peeters, Veulenseweg 4a, Leunen. STEEG- NEEJS Söw,. Het laatst mogelijke voet bal weekend je van dit jaar ging dus ook alweer voetbal loos voorbij. Tijd F P over dus die we góed konden gebruiken voor het zet- i u, (IC C-'i

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 10