L V - B - ZSUlTEmr Maandag. :20 dec. is onze jaarlijkse "Kerstavond" in de Brink. We beginnen dan om 20.00 uur met een adventsvie ring. Na de pauze, waarin u wordt getracteerd op koffie met een. krentebolzal er een kerstspel worden opgevoerd door een groep van onze eigen leden. We wensen hen bij voorbaat veel succesI Ook zullen we op deze avond collécfcereP voor Bets Reintjes. We hopen dat veel van onze leden deze laatste bijeenkomst van het jaar bij kunnen wonen. p.s. Al nagedacht over volksdansen of gymmen? Loop gewoon 's maandags een sbinnen in de Brink. B.v. als u toch de kinderen naar' school moet brengen of naar de markt bent geweest. Aan alle meisjes in Leunen, Veulen en Heide van 6 t/m 12 jaar. Voetbalvereniging SV Leunen wil gaan starten met zogenaamd mixed meisjesvoetbal voor de leeftijden van 6 t/m 12 jaar. Veelvuldig zijn er verzoeken binnen gekomen om hiermede te starten. Gezien mogelijkheden willen wij daarmede voorlopig op beperkte schaal mee gaan starten. De meisjes die gaan-voetballen zullen gaan spelen in eenzelfde team als de jongens. Teams zorden per leeftijdsgroep samengesteld als volgt: Meisjes van 6 tot en met 9 jaar F.jeugd Meisjes van 10 tot en met 11 jaar E Jeugd Meisjes van 11 tot en met 12 jaar D.Jeugd De kontributie per jaar (Seizoen) bedraagt 55, Heb je belangstelling dan is dit je kans. Aanmelden kan bij Jan Gielens tel.80870 of bij Wil Claessens tel.87260. Om uitvoering té kunnen geven aan de verdere organisatie staat aan melding open t/m 30 januari. 1994. Deelname aan de tweede hel-ft» van ,dejcompeti tie 93/94 is mogelijk. Bj) deze willen wij ook een oproép dóén aan dames wélke de leiding samen met onze leiders vooi' hün rekëning willen nemen. Dames voelt u iets voor het voetballen pak deze uitdaging aan en meld je aan bif Wil Claessens tel.97260 ofJan Gielens tel. 80870. Bij deze van harte welkom! Na aanmelding ontvangt ieder hxèüW Ixd t.z.t. aanvullende informatie. SV Leunen, afd. Jeugd.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 7