KATH. OUDERENVERENIGING afd. VEULEN.. 13 Op dinsdag 21 december houden wy onze Kerst-middag in zaal ft Veule om 14.00 uur. Eerst een H.Mis, daarna koffie. Verder diverse voordrachten en aansluitend koffietafel. Opgave voor deelname graag vóór vrijdag 17 dec, bij Het bestuur. DORPSRAAD VEULEN De dorpsraad Veulen houdt op donderdag 23 december vergadering in de Hoefslag. Aanvang 20.00 uur. Agenda: 1. Opening, 2. Notulen, 3.ingekomen stukken, 4. Mededelingen van. het dorpsradenoverleg. 5.Statuten dorpsraad, 6. Verslag commissie dorpsplein, 7.Dorpse zaken, 8. rondvraag en 9. sluiting. KFJVEULEN Wat een gemak, wat een gemak. Het is weer een long time geleden dat er geen bijzondere K.P.J.- berichten vermeld moeten worden. Dat heeft toch wel een voordeel. Op deze manier kan de redactie zich tenminste beperken tot de agenda lijst.'En dan hoeft er tenminste geen flauwekul gepubli ceerd te worden. De ruuper kan toch veel beter door belangrijk nieuws gevuld worden. B.v. te koop kerstbomen. Maar ja aange zien er verder weinig belangrijk nieuws is in het Veulen dach ten wij, zet er toch maar wat neer. Zo kunnen wij b.v. vertellen dat de StNikolaasavond weer een grandioos sucses was. Maar ja dat is natuurlijk logisch dus laten we het: daar maar bij houden. Volgt nu de agenda voor december en januari. 23 dec, 19.00 uur H.rais, daarna kerstviering in de Hoefslag, 7 jan. Nieuwjaarsreceptie 9 jan. Zaalvoetbaltoernooi te Horst 11 jan. W.C.-rollen-aktie 21 jan. Handboogschieten Het Bestuur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 20