HANDBOOGSCHUTTERIJ ST JORIJ Op dinsdag 21 december Kersttoernoo bij Diana.Venray, aanvang 19.30 uur Op dinsdag 11 januari 1994 Nieuwjaars toernooi te GKashoek. aanvang -19.30 uur. Wil een ieder die dit nog niet gedaan heeft de con- tributie voor 1994 voldoen bij onze penningmeester Co Wegh, Scheiweg 4,Leunen. Gelieve te betalen voor 20-12-1993. De contributie bedraagt 60,Het kan ook via dê bankrek.: nr. 128190418 t.ii.v. H.B.S. St.Joris. Leunen. STEEG-NEBJS Sow.,Het is maar goed dat we nu in de periode zitten dat er bij de club vanalles georganiseerd wordt, anders pn zagen de meeste alkaar op het moment niet zo vaak, t.U. (fê utfi€2 ^aar hoort natuurlijk niet bij het clubje wat dan gezel- c^vcET0At.vfRw,GiNcC xig gaat pubben op zaterdagmiddag. Maar het is wel dui delijk denk ik geen voetbal deze week dus. Had je dus gelegenheid om flink met je sinterklaaskadoos te spelen. Alleen als jë ëèn voetbal gekregen had dan had je dus pech want dat was afgelast. Laten we daarom maar eens van de gelegenheid gebruik maken en even een kleine opsomming geven van de komende activiteiten. Om te beginnen het al eerder aangekondigde speciale concert van Puppies Huisorkest op tweede kerstdag met als thema kerst met de puppies". Dan komt een weekje daarna het oud en nieuwfeest wat we traditie getrouw gezamelijk gaan vieren en dan op nieuwjaarsdag de activiteit waar we vorig jaar raeé gestart zijn in plaats van het haantjes toepen ên dat is het "RAD VAN FORTUIN" Voor de mensen die dat het vorig jaar niet meegemaakt hebben kunnen we zeggen dat op zo'n middag het kussen vanwege nieuwjaar én de slaapoogjes vanwege de korte nacht afgewisseld gaan worden met het irritante geratel van het rad en de spanning over de te winnen schitterende prijzen. Veel afwisse ling dus en wakker blijven is ook geen probleem. Programma: FC de Steeg - Paradijsvogels (thuis). -rr~

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 10