/PM Actie "Zon in de Schoorsteen". Deze oudste zonnebloemaktiviteit is vooral bedoeld voor zieke gehandicapte en hulpbehoevende ouderen, die eenzaam zyn of dreigen te vereenzamen. Want juist in december voor veel menseri de gezelig- ste maand van het jaar, doet de eenzaamheid zich extra voelen. "Zon in de schoorsteen" roept gezonde mensen op om voor eenzame zieke medemensen een sinterklaaspakje te maken. Het is beslist niet de bedoeling er een duur cadeau van te maken: het gaat vooral om een aardige attentie.Als 11 zo'n zieke wilt verrassen, wilt u dat dan even doorgeven voor 12 november bij; Bertha Geurts, Steegse Peelweg 3. tel. 82141 of bij To de Mulder, v.Megenstraat 20. tel. 80552 AAM ALLE INWONERS VAN LEUNEN. Onderwerp: St. Maarten Viering. Vandaag of morgen (dit ligt.eraan wanneer ti de Ruuper ontvangt) maar in ieder geval op 11 november vindt voor het eerst in Leunen de St. Maarten Viering plaats. Alle deelnemende verenigingen hebben hun werkzaamheden gedaan. Het paard van St. Maarten is geborsteld en gepoetst en staat vol ongeduld te trappe len om te beginnen. En als het goed is hebben alle kinderen, van groep i t/m 8 van de basisschool zich de afgelopen tijd ingespannen om een leuke lampion te maken. Verder is de drumband van Leunen bereid gevonden om de optocht te voorzien van een muzikale noot. Alle kinderen die aan de optocht mee willen doen worden ora 17.30 uur vervacht op het Dorpsplein in Leunen (inclusief brandende lampion) Voor al degenen die de2e vrolijke optocht voorbij willen zien trekken volgt hieronder nogmaals de route: Dorpsplein, Apolloniastraat, St. Catharinastraat, Boodenstraat, Rondeveld, Mr. de Haanstraat, W'eth'. Reint jesstraatRector Mabbenstraat, Pater Kusterstraat; Vullingsstraat. Enge Steeg (aansteken vuur), St. Catharina- sfcraat, Appoioniastraat, Dorpsplein. Veiligheid Lampions; Het is .mogelijk om bij de warenhuizen in Venray brandveilige lampions te kopen. Cfe de zonnebloem

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 6