5 DAKZSKOOR X*ETJNS2* De jaarlijkse korenavond is dit jaar hier in Leunen, op donderdag 14 oktober in de Brink om 20.00 uur. Willen 3£le dames om 19.30 present zijn. Vrijdag 15 oktober om 13.30 uur verzorgen zij samen met de Blaaskapel de H.Mis bij gelegenheid van het 25-jarig huwelijk Heesen-Bergs DORPSRAAD LEUNEN Hierbij nodigen wij V ait voor de apenbare dorpsraadvergadering, welke gehouden wordt op maandag 11 oktober a.s. om 20.00 uur in gemeenschapshuis "De 3riak" De agenda voor deze vergadering luidt; 1. Opening; 2. Vaststelling van de notulen d.d. 13-09-1993; 3. Ingekomen stukken en mededelingen; 4. Verslag diverse afgevaardigden; 5. Voortgang "Herinrichting Dorpsplein"; 6. Rondvraag; 7. Sluiting. Voortgang Herinrichting Dorpsplein. Op zaterdag 4 september jl. zijn we gestart met de werkzaamheden t'ov van ons dorpsplein. In de loop' van de maand september is er reeds door 51 ver schillende vrijwilligers aan meegewerkt. Hiervoor alvast onze meer dan hartelijke dank. De geplande bloembakken zijn op dit moment allemaal uit de grond en hoeven alleen nog maar gevoegd te worden. De eerstvolgende werkzaamheden betref fen nu de bestrating van het plein en de bloembakken, gereed maken voor dê aanplant. let doet ons goed om te zien hoe enthousiast zich iedereen inzet bij de ïiverse werkzaamheden. Gezien het aantal mensen dat er aan mee werkt (meer ïan 50 personen) geeft aan dat de verfraaing van het dorpsplein door de pehele gemeenschap wordt gedragen, (wordt vervolgd) Secretaris Dorpsraad Leunen ïu.us Seintjes HARMONIE ST. CATHARINA Vrijdag 8 oktober, om 20.00 uur brengen we een sere nade aan de ruiterclub Ons Genot, die een receptie houdt in zaal 't Veule te Veulen in verband met het door het achttal behaalde Limburgse Kampioenschap» Verzamelen om 19.45 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 6