HANDBOOGSCHUTTER!3 P MEDEDELINGEN Kort verslag jaarvergadering: De voorzitter is bijzonder verheugd over de grote opkomst. Belangrijke punten uit de vergadering. Financieel verslag: Bij de presentatie van de jaarcijfers hebben de leden kunnen consta teren dat SV Leunen financieel een gezonde vereniging is. Contributieverhoging is dan ook niet nodig, Shirtreklame: Een hot item het laatste jaar op de bestuursverga deringen. Het bestuur heeft besloten voor de lagere elftallen en jeugdelftallen niet door te gaan met shirtreklame, dit om ver schillende redenen. V/el stelt het bestuur dat met ingang van dit seizoen de kousen volledig oranje dienen te zijn en dat met in gang van volgend seizoen er alleen maar gevoetbald mag worden in "oranje shirts met schaduwstrepen". De vergadering is het hiermee eens. Dankbetuiging vertrekkende leden.: Een speciaal voord wordt gericht aan de heer M.Kusters. Hij heeft na een bestuursperiode van 19 jaar te kennen gegeven deze funktie neer te willen leggen. Als blijk van waardering heeft het bestuur besloten M.Kusters te benoemen tot Ere-Lid van SV Leunen. Ook de KNVB vond dat deze staat van dienst een waardering van de K.N.V.B. verdiende. Uit hande van Jo Lenaerdts ontving de heer M,Klisters de bronzen speld van de KNVB. Bestuursverkiezingen: Na het aftreden van M.Klisters wordt de ontstane vakature opgevuld door Harrie Willems. De heer Willy Claessens wordt herkozen. Zondag 19 september Openings concour te Merselo aanvang 10.00 uur Vertrek 9.30 uur bij café Martens Zondag 19 september concours met geweer op de banen van StAnthoniusgilde te Maashees. Aanvang 14.00 uur. Vertrek. 13.00 uur bij café Hartens. Op dinsdag 21 september Openings concours te Merselo aanvang 19.30 u. ZL? Vertrek 19.00 uur bij café Hartens.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 9