5 KAXH. BONjD VAM CUDEREN IJEUMEM Op woensdag 28 juli gaan we weer fietsen. Deze keer een foto fietstocht. We hebben op diverse plaatsen en wegen die we pas seren foto's gemaakt. Wat verder de bedoeling hiervan is, en hoe u hier een klein prijsje mee kunt winnen hoort u a.s. woensdag 28 juli voor dat we vertrekken oml3.30 uur aan het gemeenschaps huis. Het beloofd zeer zeker een gezellige middag te worden. Oproep aan alle inwoners van Leunen. Onderwerp: herinrichting van het dorpsplein. Zoals u weet loopt de dorpsraad Leunen, reeds geruime tijd, rond met plannen om het dorpsplein te verfraaien. Momenteel zijn we zover, dat de gemeente de ingediende tekening heeft goedgekeurd en de financiële middelen heeft toegezegd. "So far so good", hiermee zijn we er natuurlijk nog lang niet. Het plein zal ook nog daadwerkelijk heringericht moeten worden. Daarom doet de dorpsraad Leunen een beroep op u. Wij zijn op zoek naar mensen die zich belangeloos, enkele uren of avonden, in willen zetten in de periode september/oktober voor hun eigen dorpsgemeenschap. Denk nu niet: "Och mij hebben ze niet nodig, ze zullen er wel genoeg hebben". Want dit is meestal niet het geval. Het spreekwoord zegt niet voor niets: "Vele handen maken licht werk". Meer vrijwilligers betekent dus, dat er minder tijd per vrijwilliger gevraagd wordt. Vul daarom onderstaand andwoordformulier in en lever dit voor 6 aug 1993 in bij de secretaris van de dorpsraad Leunen. (Guus Heintjes, Vullingsstraat 22.) De dorpsraad telt op u. secr. Guus Heintjes. (Naam)(telefoon):neldt zich hierbij aan als vrijwilliger voor het project "Herinrichting Dorpsplein Leunen". Ik ben alleen overdag/'s avonds (doorhalen «at «ut v*n toepassing u> inzetbaar in de Baanden septemberokto ber. Inleveren voor 6 augustus 1993 bij Guus Heintjes, Vuliingsstraat 22. hlarlangs afknippen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 6