Gemeens chapshu is "De Br in k 6 Twee maanden geleden kondén we U berichten dat "De Brink" weer een nieuwe beheerder had. Tijdens de proefperiode is echter gebleken dat Dhr. Wolff niet'de juist man op de juiste plek was. Na zorgvuldig beraad binnen het bestuur en na overleg met de medewerkers hebben we moeten besluiten het dienstverband te beëindigen. Dit heeft tot gevolg dat we weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe beheerder. Onze voorkeur gaat natuurlijk uit naar een inwoner van Leunen. We kunnen ons voorstellen dat de functie voor één persoon belastend kan zijn. Er is daarom niets op tegen om de functie door twee personen te laten invullen. Er zou door deze mensen dan een soort dienstrooster opgesteld kunnen worden;. Zolang er geen beheerder is, hebben we de medewerking van de gebruikers weer hard nodig. We realiseren ons dat dit extra werk met zich meebrengt. We hopen echter dat U er begrip voor kunt opbrengen dat er geen andere mogelijkheid is. Hebt U belangstelling voor de functie van beheerder, eventueel samen met iemand anders, dan geven we graag de benodigde, inlichtingen. U kunt hellen ..met Jac Haegens, tel. 82876 of Jos Kosters, tel. 8750.3. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan: Stichting Gemeenschapshuis "De Brink" Tril nesstraat 1 5803 AB Leunen Voor afspraken over het gebruik van "De Brink" kunt terechit bij Theo PouwelsVullingsstraat 12, tel. 31945, dagelijks tussen 19.00 en 20.00 uur.. ESTA'S WELPEN VERKENNERS WELPEN, A.s. vrijdag 9 juli gaan we zwemmen naar.Loohorst, Neem allemaal je zwem spullen mee en een losse gulden voor het kastje. Aanwezig zijn om 18,00 u, zodat we om 19,00 u in het water zitten. Zou u er als ouder rekening mee willen houden dat we iets later thuis komen, De welpenleiding.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 7