7 Rabobank ZEVENRODE een feit. De afgemene vergadering van de Rabobank Leunen, die werd gehouden op dinsdag 22 juni jongstleden, besloot unaniem om een fusie aan te gaan met de Rabobanken in Merselo, Oirlo-Castenray en Ysselsteyn, Er waren 77 leden vertegenwoordigd. De juridische samenvoeging van de 4 banken zal ingaan per 1 november 1993. De combinatie van deze banken zal dan heten "Rabobank Zevenrode". Deze naam is een samenstelling van zeven (bedoeld zijn hier de zeven dorpskernen, die het werkgebied van de bank omvat) en rode, de naam die onder meer in een oorkonde, stammend uit de dertiende eeuw, aan het huidige Venrayse grondgebied wordt gegeven. De standaard dienstverlening zal per afzonderlijk kantoor door de fusie niet veranderen. Dat wil zeggen dat u als dient weinig zult merken van de fusie wanneer u het kantoor bezoekt voor thans gebruikelijke bankzaken. Wel verandert de interne organisatie, waardoor onze advieskracht sterker zal worden en diverse kosten o.a. voor automatisering en administratieve procéssen beter beheersbaar zijn. Tegen de tijd dat de juridische fusie een feit wordt berichten wij u nader. Rabobank. Aangenaam. omroep venray; "Pierre Cnoops en Die Fröhlichen Rübensaawler Ter gelegenheid van haar 75-jarig jubileum organiseerde de RABOBANK Leunen voor de Ouderen j.l een avondje met "Pierre Cnoops", Limburgs beste Buutreedner. Omroep Venray heeft op verzoek van de Rabobank hiervan opnamen gemaakt, die uitgezonden zullen worden op: Donderdag 1 juli; van 20.00 - 21.00 uur Dinsdag 6 juli; van 20.00 - 21.00 uur De buut van Pierre Cnoops zal worden afgewisseld met opnamen van Blaaskapel Die Fröhlichen Rübensammler" uit Leunen, welke Tjechische- en Egerlander blaasmuziek ten gehore zullen brengen. Omroep Venray is te beluisteren via de ether op de FM 90.2 en via de Kabel op 102.6 Mhz.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 8