FC. dêlnéeg 6 HARMOHIE ST. C^TMJ^lRXIsrA. Vrijdag 2 juli: Serenade aan het zilveren bruidspaar Jan Kuenen en Nelly van Ryswyck. 19.45 uur verzamelen by de brink. Zondag 4 juli: Deelname drumband aan het drumband festival te Blitterswijck, Om 13.55 uur. OPENBARE REPETITIE Dinsdag 6 juli van 19.30 - 20.45 uur dinsdag 6 juli. De laatste repetitie voor de vakantie zal weer een openbare zijn. Deze zal worden verzorgd door de Harmonie en Drumband. Iedere belangstellende is welkom. Dit is een mooie gelegenheid voor de jeugd, met name zij die in de herfst voor de instrument-keuze staan, om nader kennis te maken met de diverse instrumentgroepen) Tot ziens STEEG - NEEJS Sow..De zomeravondcompetitie van dit jaar is weer ten einde en het was weer een mooie. Voor een gedeelte kwam dat doordat de ploegen die dit jaar meededen beter aan elkaar gewaagd waren als andere jaren. Dit leverde een aantal heerlijke wedstrijden op waarbij we dit jaar iets vaker de punten moesten achterlaten. Zo werd de laatste wedstrijd afgelopen week tegen de Rijkspolitie in stijl afgesloten. De eerste helft ging het prima tegen elkaar op en op de 0-0 bij rust was dan ook niets aan te merken, In de tweede helft moesten we met 10 man verder waardoor er natuurlijk meer ruimte komt voor de tegenstander. We kwamen ook op achterstand wat nog wel rechtgetrokken werd door een penalty te benutten. Daarna volgde een eigen doelpunt aan de verkeerde kant wat het teken was om risico's te nemen en vol op de aanval te spelen. We kregen daarbij zelf geen doelpunt meer voor elkaar maar er no'g wel eentje om de oren en dan is het natuurlijk over. Het werd daarmee dus wel een wedstrijd in stijl, lekker voetballend maar ook verliezend. Uitslag: 1-3 Gescoord Tonnie Theunis. p.s. Frietwagenservice "laat maar schuiven", bedankt voor de prettige samenwerking!! Prijsuitreiking zomeravondcompetitie vrijdag 2 juli. Vertrek om 19,00 uur bij Wiel. CAfÉVOnBAL.VERENlQNCU

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 7