AKTIVITEITENKALENDER 9 3 juli Feestavond volwassenen d'n Tomp 10 juli t/m 22 aug Zomervakantie K.O.L. 10 juli Heimat-abend Blaaskapel 11 juli Tiroler-matinee Blaaskapel 12 juli N.K.S. Jeugdkamp Korfbalver 23 aug DONATEURS AKTIE SV Leunen 30 aug Algemene Ledenvergadering SV Leunen 30 aug Kienen K.B.v.O. 6 sept Jaarvergadering W.L.C. 6 sept Kienavond L.V.B. 20 sept Kunst en Kitsch L.V.B. 24-25-26 sept Muziekfeesten Harmonie 4 okt Kienavond L.V.B. 7 okt Grote Clubaktie Korfbalver 11 okt Lezing over Dementie L.V.B. 17 okt Vlooienmarkt d'n Tomp 25 okt Ontmoetingsavond (thema: Europa) L.V.B. nov Oliebollenaktie Ponyclub 1 nov Kienen voor de kas L.V.B. 12 nov Kienen Korfbalver 15 nov Feestavond L.V.B. 28 nov Sinterklaasmiddag d'n Tomp 29 nov Surprise-Rienavond L.V.B, 20 dec Kerstavond L.V.B. 10 jan 94 Jaarvergadering in de Herberg d'n Tomp De bestuurskring van EWL opperindianen wil, namens alle roodhuidjes, die nu weer als kleine bleekgezichtjes door het leven gaan, alle grote indianen bedanken voor hun inzet tijdens het indianenkamp. Opperhoofd Witte Veder Wim zat aan het einde van de dag, een vredespijpje rokend, tevreden voor zijn wigwam. Voor hem smeulden de branders nog na. Meer dan 200 pannekoeken had hij samen met zijn mooie sqaws gebakken. Nadat alle indiaantjes het jachtveld hadden verlaten keerde ook Witte Veder Wint moe maar voldaan terug naar zijn stenen huis in de Boodenstraat Daar kon hij maar met moeite afstand doen van zijn hoofdtooi.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 10