Jubileum Rabobank Leunen Tijdens de receptie van de Rabobank op 21 mei zijn enkele bedragen binnengekomen. Hoewel de bank er vanuit ging dat zij geen geschenken zou ontvangen dankt zij de gulle gevers voor hun bijdragen. Het bestuur van de bank wenst deze giften graag te besteden voor een goed doel. Zij heeft daarvoor uitgekozen het werk van zuster Bets Reintjes in Zaïre. Het bestuur is ervan overtuigd dat de gelden goed besteed worden en hoopt dat gevers zich kunnen vinden in deze bestemming. Het bestuur en raad van toezicht van de Rabobank Leunen STEEG NEEJS Söw.. De strijd om een basisplaats bij de Steeg is /-i iedere wedstrijd weer spannend, als we tenminste met F F rfn'ijlpöof meer als ii spelers zijn. Op zo1 n moment voel je de in»jijiuAi./fKCNiGiNc!? brandende vraag bij de spelers "speel ik of speel ik niet". Onze coach is medogenloos wat dat betreft en wie er reserve staat weet je nooit zeker. Bij het Nederlands elftal bijvoorbeeld zijn het altijd de spelers met een geel hesje die een basis plaats hebben nou, bij ons is dat ook zoiets. Voor iedere wedstrijd loopt onze coach als een generaal over het veld met een pakje kauwgom in de hand. Dan kijkt hij een beetje streng vanachter zijn zonnebril en op dat moment gaat het gebeuren. Iedereen die hij dan een kauwgom geeft is van alle spanning verlost en heeft een basisplaats. Je begrijpt dat wij hardstikke blij zijn met die kauwgom want dat betekend "VOETBALLEN". En voetballendat doen we veel te graag net zoals afgelopen week. In de altijd spannende wedstrijd tegen Steppin—In ging het erom wie de slimste was die dag, dachten wij. Veel combineren van allebei de ploegen en dan is het vaak de slimste die wint. Dat werd het toch niet het werd de gelukkigste. De hele wedstrijd ging het gelijk op en na een 1-0 achterstand kwamen we terug tot 1-1. Dat zou een terechte uitslag zijn geweest maar een alte buitenspelgoal kostte ons toch nog dat ene puntje. Uitslag: 1-2 Gescoord: Ron vd Zanden, ELFTALFOTO'S ELFTALFOTO'S ELFTALFOTO'S Vanaf dit weekend liggen de elftalfoto's die laatst gemaakt zijn in de pub om te bestellen. Je hebt daar 2 weken de tijd voor zorg dus dat je in die tijd eventjes langs bent geweest!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 7