Rabobank Leunen 9 Start tiidig met vakantievoorbereidina "Vakantiegeld" De ongeveer tien miljoen Nederlanders die jaarlijks op vakantie gaan, wachten doorgaai s heel lang met het regelen van "vakantiegeld" en reisverzekering. Dat kan nadelig zijn, omdat daardoor het gemak van creditcards en bankpassen zoals de Europas, kan worden- misgelopen, In tegenstelling tot contant geld kan een bankpas of een creditcard namelijk niet la minute bij een bank worden verkregen. Vanaf het moment tJat een pas of een card is aangevraagd, duurt het ongeveer twee weken voordat ze kunnen worden afgehaald. En juist deze moderne betaalmiddelen zijn uitermate handig in het buitenland. Het is niet meer nodig om een groot bedrag aan contanten mee te nemen. In nagenoeg alle populaire vakantielanden kan met de creditcard worden betaald en kan 24 uur per dag met een Europas met pincode geld uit geldautomaten worden opgenomen. Een hele geldzorg minder en daardoor een ontspannen vakantie. Gratis wegwijzer Het is goed om eens bij een bank binnen te lopen om te weten te komen hoe het nou precies zit met betalen en geld opnemen in het buitenland. Want dat kan van land tot land verschillen. Bij de Rabobank bijvoorbeeld kan iederéén klant of geen klant terecht voor gratis informatie en persoonlijk advies. Bovendien ligt RaboKompas, een handige reiswegwijzer van ruim dertig pagina's, klaar om mee te nemen. Ook voor een reisverzekering of automobilistenhulpverzekering kunt u bij de bank terec ?t. Of voor een safe-loket; dit biedt vakantiegangers de mogelijkheid kostbare zaken, die zij liever niet onbeheerd thuis achterlaten, bij de bank in bewaring te geven. En zo zijn er nog meer diensten die de bank aanbiedt, zodat u met een gerust hart op vakantie kunt gaan. Voor meer informatie bent u welkom bij de Rabobank. RABOBANK. AANGENAAM.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 10