Programma JEUGD: Zaterdag 12 juni Al Finale Polio Toernooi. Sportweekend 18/19 juni, D,E, Jeugd vrijdag en zaterdag, F-Jeugd Zaterdag. VETERANENUitslag toernooi Beekse Boys. Ie prijs, sportiviteits prijs voor de minst gepasseerde keeper. Programma VETERANEN. Zaterdag 12 juni Excellent (oploo)-Leunen. STEEG - NEEJS Sow..Na het intensieve "voetbalweekend" rond Pinksteren hadden we hier op volgend ook nog een druk competitie weekje. Met een wedstrijd op dinsdag en donderdag kon- steeg den we eens echt gaan kijken hoe het met de conditie cArfvoETBAi-vEMNiciNcĂ– gesteld was. Het begon dinsdag ook nog eens met een pot tegen koploper U.V.B. dus "maak de borst maar nat" was het motto. Het werd een vooral spannende pot, omdat het goed tegen elkaar opging en we zeker niet voor elkaaronder wilden doen. Voetballend was U.V.B. iets beter maar de beste kansen waren voor ons. Het uiteindelijke gelijkspel in deze wedstrijd was daarom terecht maar een overwinning van ons zou de spanning in de competitie volledig teruggebracht hebben en dan is het toch jammer. En toen donderdag, wat daar gebeurde kon eigenlijk niet. We hadden volgens mij de borst nog nat en flink wat pepers gegeten. De eerste helft van die wedstrijd steeg iedereen een beetje boven zich zelf uit, er werd zo getikt, gecombineerd en gebikkeld dat we soms zelf niet snapten wat er gebeurde. De tweede helft ging minder door het betere positiespel van de tegenstander maar kregen we wat anders om van te smullen namelijk, beauty's van doelpunten. Een daarvan was een diagonaal schot van 20 meter in de winkelhaak. Bij de mooiste kwamen 5-6 man op een rijtje ingevlogen op een voorzet. Ze misten allemaal de bal behalve de laatste, die kreeg zijn voet er vol onder en via de onderkant van de lat verdween de bal in het doel, tsjakka!i Uitslagen; FC de Steeg-U.V.B. 3-3. Gescoord: Ron vd Zanden 2x en Pete1' Verstappen. FC de Steeg-Zwarte Duivels 4-3. Gescoord: Appie Weys 2x, Erik Rossen en Wilbert Vullings. Programma: FC de Steeg-Anjer Boys donderdag 10-6-93, FC de Steeg-Steppin In donderdag 17-6-93 TE KOOP: Stam- struik- en hangfuchsia's. Ruim 300 soorten. J.Heesen, Horsterweg 11, Leunen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 6