7 Now.,daar stonden we dan in onze nieuwe knal gele shirts, het was 'I y „ij j wel even wennen maar wé waren blij ia AwMl(i=- dat we weer aan onze jaarlijks te rug keerende voetbalmatch konden beginnen. Onze eerste wedstrijd was tegen FC de Steeg en we wisten dat die maar moeilijk konden scoren in hun nieuwe shirts, maar of dat nu bij óns ook het geval zou zijn moesten we nog af wachten. Wat we wel zagen was dat er bij de Steeg bij liepen die stiekem met de motorhelm onder hun trui meer gewicht in het spel wilden brengen. Dus waren we gewaarschuwd, alle hens aan dek om zo maar te zeggen. Na het eerste fluitsignaal probeerde de FC de Steeg met snelle combinaties en met veel loopwerk zonder bal ons dol te draaien en er vloeide enkele opgelegde kansen uitmaar met veel kunst en vliegwerk van onze kieper wisten we goed overeind te blijven. Wat kan voetbal toch mooi zijn als je mekaar wilt laten voetballen. Na de zoveelste snelle combinatie moesten we dan toch een tegen doel punt incasseren, wat ons bovendien niet van de wijs liet brengen, en we probeerde zelfs iets terug te gaan doen. Maar voordat we het wisten klonk het fluitsignaal voor de rust. Na even gezocht te hebben naar de thee zijn we maar snel aan de tweede helft begonnen en werden bij ons de mouwen nog maar eens goed opge stroopt en probeerde we wat terug te doen. De goed leidende scheids voelde de wedstrijd goed aan en gaf een corner weg. Dezë werd op voor treffelijke wijze genomen en het was Huub die er zijn pantoffel goed onder kreeg en nu het net wel wist te vinden, hoewel dat hing er voor de rust ook al maar dat had onze overigens goed spelende gastspeler toen nog niet opgemerkt. Doordat even daarna een diepte pass de achterhoede danig in verwarring bracht en de op snelheid liggende laatste man even zijn verstand bijster was werd het door toedoen van alweer Huub 2-1 voor de carnavalsvereniging. Dit gaven we liever niet meer uit handen, wat ons met het nodige kunst en vliegwerk en de korte tijd die er nog te spelen was ook lukte. Dus jongens van de Steeg misschien toch weer eens met Ton gaan praten over een andere kleur shirts en anders maar veel oefenen dat begrijpen jullie wel. Uitslag: 2-1 gescoord Huub Lucassen 2x. TE KOOP: KINDERWAGEN TEUFONIA, 3 in 1 tel89822

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 8