Hengefspofb/erenmmg 'f Ah/erfje', 15 NEDERLAiföS^flPIOENSCHAP VLIEGVISSEN. Op zaterdag 22 mei is het N.K.Vliegvissen op de visvijver Het Wanssums Ven in Oostrum. De wedstrijden beginnen om 9.00 uur en de verwachting is dat deze eindigen omstreeks 15.00 uur. Belangstellenden zijn van harte welkom. Donderdag 27 mei officiële opening van de visvijver Het Wanssums Ven om 16.30 uur door de Weled.Heer P.Hilhorst, lid van het College van Gedeputeerde Staten van Limburg. Zaterdag 29 mei open dag voor de leden en alle sportvissers in de regio ter gelegenheid van de opening van onze visvijver en de Nati onale Hengeldag. Wedstrijd om de clubhuisbeker waarvan de bijeenkomst is om 7.30 uur en er wordt gevist van 8,30 - 12.00 uur. Om 13.00 uur bijeenkomst voor de jeugdleden van 't Alvertje en de Roerdomp voor een jeugd viswedstrijd. Vanaf 13.30 uur demonstratie van veel hengelsportmethoden door de leden van het Alvertje, Van Grootel houdt een tentoonstelling van de hengelsportmaterialen en de leden van 't Alvertje tonen in een aquarium de vissoorten die in de visvijver Het Wanssums Ven voorkomen. Belangstellenden zijn van harte welkom. STEEG - NEEJS Sow., het was weer zover, een lekker zomeravond je met een lekker potje voetbal. A.M.C. was de tegenstander FC (IcStCC^ ^eze k-eer maar daar wisten we verder weinig van.Dat was vlot over omdat ze nogal snel hun visitekaartje afgaven. We waren amper een paar minuutjes bezig of er lag er al eentje tegen de touwen, voor ons aan de verkeerde kant wel te verstaan. Dat hoeft geen probleem te zijn want zulke dingen gebeurde in de recreatiecompetitie regelmatig maar het zegt wel iets over de instelling. Toch pakten we de wedstrijd daarna goed op en met vlotte combinaties werd de achterstand weggewerkt en zelfs omgezet in een voorsprong. Geen vuiltje aan de lucht zou je zeggen. Dat was ook zo tot het moment dat de wedstrijd vanwege een blessure even stil kwam te liggen. Het ging daarna iets moeizamer en de tegenstander kreeg weer luchtDat is normaal gesproken niet zo erg want je kan niet zonder maar deze keer maakten ze er wel erg goed gebruik van. De voorsprong werd een gelijke stand bij rust en in de tweede helft een 4-2 achterstand. Daarna kregen we pas weer grip op de wedstrijd en kon het slotoffensief beginnen. Het kwam te laat want het leverde behalve bloedstollende momenten maar een doelpunt op en dat was te weinig. Uitslag: 3-4 Gescoord: Bart Baken, Henri Rongen eigen doelpunt. Programma: Gemeente Horst-FC de Steeg dinsdag 25-5 om 19,30 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 15