10 DORPSRAAD Bij deze .nodigen%ij u uit voor de openbare dorpsraadvergadering op maandag 10 mei 1993 in Gemeenschapshuis de Brink. Aanvang 20.00 uur. Agenda: (.Opening; 2.Notulèn vorige vergadering; 3. Vaststelling financieel jaarverslag; 4. Ingekomenstukken en mededelingen; 5. Verslag diverse afgevaardigden; 6. Rondvraag; 7.Sluiting. Attentiepunten I.v.m. het bereiken van eèn aantal klachten verzoeken wij alle hondebezitters om hun hond daar uit te laten waar dit geen over last (in vorm van hondepoep) tot gevolg heeft. Dus niet op speel- en crossterreinen voor de jeugd. Nogmaals wijzen wij u erop dat het verboden is- uw auto te parkeren op he trottoir. Trottoirs zijn.er voor de voetgangers. m.i.v. 19 april 1993 is het secretariaat van de dorpsraad gewijzigd. Indien u schriftelijk of mondeling contact op wilt nemen met de dorpsraad, dan kunt u daarvoor terecht bij; Secretariaat Dorpsraad Leunen, A.J.M. Guus) Reintjes, Vullingsstraat 22, 5809 AV Leunen, tel.04780-83410 Verslag van de dorpsraad d.d. 19 april 1993. Op deze goed bezochte vergadering was. burgemeester Waals van Venray aanwezig. Met'name de besturen van de diverse Leunse verenigingen waren goed vertegenwoordigd. Deze avond is er o.m, gesproken over: Het blijven bestaan van de Schakelde herinrichting van het dorps plein, de verkeersveiligheid in en rondom het dorp. Ook van het zgn. vragenrondje aan de burgemeester werd goed gebruik gemaakt. Indien mogelijk gaf de burgemeester een zeer rechtstreeks antwoord Secr. A.J.M. Reintjes. mei wordt er Zuivelhandel

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 11