12 75-jarig jubileum Rabobank Leunen Aan de inwoners van Leunen en Veulen Als bijlage van dit blad treft u het programma aan van de viering van het 75-jarig bestaan van de Rabobank Leunen. Vanwege de nauwe betrokkenheid met de plaatselijke gemeenschap heeft het bestuur gemeend iedereen in Leunen en Veulen te laten delen in de feestvreugde. Bij déze bent u dus van harte welkom. Zoals u uit het programma kunt vernemen zijn diverse aktiviteiten georganiseerd. Op vrijdag 21 mei worden deze ingeluid door harmonie St. Catharina Leunen-Veulen-Heide op het plein voor het gemeenschapshuis "De Brink". Aansluitend zal het bestuur en raad van toezicht recipiëren in dit gebouw. De barik' zal Zorgdragen voor de ingrediënten die deze ontvangst doen uitmonden in een gezelligsamenzijn. Daar de aktiviteiten op deze avond voornamelijk gericht zijn op personen van middelbare leeftijd zal op een later tijdstip speciaal aandacht worden geschonken aan de ouderen en jongeren onder u. Een extra attentie ter waarde van f. 75,00 valt ten deel aan degenen die in mei 1993 worden geboren en degenen die in mei 1993 hun vijfenzeventigste verjaardag vieren. Als blijvende herinnering aan dit jubileum zal een exemplaar van het boek "Terug in de Tijd" bij u thuis worden bezorgd. De kinderen uit Leunen en Veulen die elders het basisonderwijs volgen kunnen deze week op ons kantoor terecht voor een deelnameformulier van de kleur/tekenwedstrijd. Voor informatie over het poppen/kindertheater kunnen zij zich wenden tot mevrouw Philipsen van onzö bank. Op 21 mei 1993 is ons kantoor in verband met de viering van het jubileum de gehele dag gesloten. RABOBANK. AANGENAAM.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 13