Hengefsporfmemgiiig 't Alvertje", VEULEKES EN VEULINNEKES 11 Het is weer zover.. A.s. zaterdag komen wij weer met potgrond rond. Het Wagenbouwcommitée mei is de selectiewedstrijd Jeugd voor het Ned,Kampioen schap. Tot 15 april kunnen deelnemers zich aanmelden bij P.Ku-nen tel.077-662920 en Jeu Franssen tel.04780-84643. Conctributie 1993 al voldaan? Dat kan nog met de ontvangen accept girokaart. Vergunningen+sportvisakte zijn verkrijgbaar bij de secre taris H.Lenssen. tel 04780-87606.Van Grootel Hengelsport in Venrav. STEEG - NEEJS SowDeze week stonden we voor de taak om dan toch ijjP eens de eerste overwinning binnen te halen. Anjer Boys was de tegenstander en ondanks het feit dat het tegen hun altijd spannende wedstrijden zijn winnen wij meestal. Mogelijkheden aanwezig zou je dus zeggen, maar nee, het wou weer niet lukken. Na een 0-1 achterstand bij rust verloren we de wedstrijd met 1-3. Daarbij kwam nog dat ons enigste doel punt werd gescoord uit een penalty. Uiteindelijk had die er ook beter langs kunnen gaan dan hadden we tenminste nog een gratis rondje gehad. Maar hoe komt dat nou, zitten we in een dip of een dalletje zoals ze dat zeggen of toch die nieuwe shirts. Nu je het zegt, bij die andere shirts was er wel iets. Als je die aantrok dan kreeg je zoiets van de dood of de gladiolen "der a" heet dat bij ons. Na alle veldslagen in die shirts is het dus mogelijk dat we dat gevoel nog missen in deze tenue's. Het enigste wat daar dan opzit of je nu in een dip zit of niet is eens een lekkere veldslag leveren. Nou, dat moeten we dan maar eens gaan proberen. Dus zaterdag., de dood of de gladiolen en "der a"; Uitslag: 1-3 Gescoord: Peter Verstappen. Programma: veld; zie op stelling, zaal; ZVV de Steeg - Reuver 1 vrijdag 2-4 aanv. 20.30 uur. p.s. We hebben nog eventjes de 2e os. in onze gelederen. Os omdat hij 30 wordt en eventjes omdat hij bijna in het huwelijksbootje stapt. Net op tijd dus voor eeri groot feest zaterdag, jippy party!!! In ieder geval o$, Hartelijk gefeliciteerd en tot zaterdag.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 12