Huidverzorging Gerda van Ham-Kurstjéns Nu de lentezon doorbreekt wil uw huid graag egaal bruin worden. Maak daarom snel een afspraak voor een peeling of lysing. f telefoon Mr. de Haanstraat 18 Leunen J K - F* - «JT - VEULEN 15 A.s.vrijdag 26 maart gaan wij ons mentaal, fysiek en conditioneel voorbereiden voor a.s.zondag 28 maart, want dan is de grote dag dat wij onze krachten gaan meten met andere afdelingen in de vorm van "wie wordt de sterkste man/vrouw van de regio-noord". Deze beestige uitleefparty zal gehouden worden in de manege aan de Molendijk in Velden. Het spektakel begint rond 12.00 uur. Alle knakverschansers zijn ook van harte welkom want broodjes knak zijn samen met doorspoel bier en wegwerk fris voldoende aanwezig? We vertrekken om 11.00 bij het café. Hoe gaan wij ons dan vrijdag voorbe reiden. Juist, dat is een goede vraag. Dat doen wij namelijk door de inmiddels bekende KPJ-kussengevecht toernooi. Hierbij zullen de leden onderling strijden om de felbegeerde kussentrofee, je weet wel dat nepkussentje boven op die deksel. En heb je dan je spieren goed los zitten en denk je bij jezelf verrek ik ben in vorm ga dan beslist mee dan kunnen diegene die niet in vorm zijn en nooit in vorm zullen komen) zich voegen bij de grote kuddes spandoekdragers en schreeuwende fans. Dus tot vrijdag 20.30 u in de Hoefslag. Groetjes van jullie, leuk, intelligent, knap, lief, spontaan,aardig, fantastisch, schitterend, braaf, buitengewoon, spetterend, brilliant, sportief, airodynamisch, supersonisch, flitsend, beminnelijk, sterk, stoer, ruig, geweldig maar vooral bescheiden bestuur. 04780-10642

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 16