11 Geachte inwoners van Leunen, Helaas worden wij regelmatig geconfronteerd met vernielingen op ons sportpark. Doelnetten en ballen-vangers waar gaten ingebrand zijn, of kapot gegaan zijn doordat ze als klimnetten worden gebruikt» Zo hebben we ook het dak van een van de spelersbanken bij het hoofdveld moeten vervangen omdat er een gat ingeslagen was. Wij geloven niet dat deze schaden door een "ongelukje" zijn veroorzaakt. Wij willen deze kosten niet op onze leden verhalen, U zult dan ook begrijpen dat, wanneer wij daders betrappen de kosten bij hen of hün ouders in rekening worden gebracht. Behalve de kosten is het ook nog gevaarlijk om in de netten re klimmen daar deze niet sterk genoeg zijn en de kans bestaat dat Ze scheuren, en dan val je hard. LEVENSGEVAARLIJK DUS. Verder willen wij vermelden dat de toegang tot het sportpark alleen vrij is wanneer de poort open is. Wie zich bij een gesloten poort toch op een andere wijze toegang ver schaft, kan als dader van mogelijke vernielingen worden aangezien met alle gevolgen vandien. Wij begrijpen best dat de jeugd graag een partijtje voetbalt, en hebben daarom een dringend verzoek bij de dorpsraad neergelegd om ervoor te zorgen dat het trapveldje aan het einde van de Vullingsstraat wordt opgeknapt. Wij hopen dat u begrip heeft voor deze wijze van berichtgeving en gaan ervan uit dat u uw kinderen informeert over de gevaren en consequenties. Bestuur SV Leunen. ONDERLINGE PAAHDENVERZEKTOING VENRAY De Voorjaarsschatting zal in Leunen en Veulen gedaan worden op woensdag 31 maart a.s. Eigenaren/leden worden verzocht hun dieren thuis te hebben, anders even Martien Direks te1.82706 of Gerrit van Kempen te1.81824 waarschuwen s.v.p.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 12