E Driesprong belangrijke pijl op boog St. Joris HANOBOOGSCHUTTERIJ ST JORIS 3E 523 fuucQ 10 Op donderdag 4 t/m 7 maart 6e district-wedstrijden. Overloon organ! seert de 6e DW op de banen van de Schutroe-Horst., Banen indeling. e Donderdag5^ maart jaterdag 6 maart Saterdag 6 maart Zondag 7 maart 4 5 1 6 pers, pers pers pers aanvang aanvang aanvang aanvang 19.30 uur 14.00 uur 18.30 uur 10.00 uur Maandag 8 maart Krings District XI Jaarvergadering in clublokaal St.Bastiaan Heide aanvang 19.30 uur. Dinsdag 9 maart Jaarvergadering van St.Joris, aanvang 19.30 uur Zondag 14 maart Vriendschappelijke wedstrijden met de Gilden uit Maashees op de banen van St.Joris aanvang 11.30 uur. Autoverhuur- en bergingsbedrijf De Driesprong blijft een belangry- ke pyl op de boog van handboog- schuttery St Joris uit Leunen. Ook komende jaren blijft het bedrijf na melijk als sponsor aan de vereni ging verbonden. Eigenaar Jos Loenen van het bedryf heeft al sinds z'n jeugd nauwe banden met de handboogsport en met St Joris, waar z'n vader jarenlang de boog hanteerde. Ook z'n zoon beoefent deze sport en als de drukke werk zaamheden het toelaten is Loenen zelf ook op de baan van St. Joris te vinden. De vaste trainingsavond van St. Joris is de dinsdag en de ba nen van de club zyn by zaal Mar tens in Leunen. De Driesprong houdt zich sinds 1978 bezig met de verhuur van alle soorten auto's en busjes. Het bedryf haalt ook in heel Europa gestrande voertuigen op en breng; ze terug naar Nederland. *7*^-

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 11