9 Vastenavond 1993 Komend weekeinde staan ook in ons eigen Knollenlandde vastenavond- dagen weer voor de deurWe gaan dan allemaal veel plezier maken en de vastenavondoptocht zal daar zeker flink aan mee helpen. De optocht wordt opgesteld in de St.Catharinastraat tussen de Gussen- str.en de Bóodenstr. en we gaan verder met opstellen in de St.Apol- loniastr. zover als we die nodig hebben. Het opstellen begint om 13.30 u en om 14.11 u. is iedereen met alles klaar dan vertrekken we. We kunnen de kleine kinderen niet te lang laten staan koukleumen in de straten. De mensen die vinden dat ze met de auto naar de Steeg moeten of juist andersom, kunnen dan door de Boodenstr. en Vullirigsstr. naar hun bestemming toe. Dan is het niet meer nodig'dat men na 13.30 u nog door de opstelstraat rijdt, juist als vorig jaar die bierwagen die van de Steeg af kwam tegen alles in. Dat was levensgevaarlijk. Ik be grijp niet dat dit verzoek niet te begrijpen is. Vanaf de .Albionstraat kan men dan rechtstreeks in de goede richting de StApolloniastrin rijden bij 't café van P.Martens. De optocht trekt richting Steegsepeelweg, draait af de Vullingsstraat in en gaat dan verder door de Boodenstr., de St.Catharinastr, daar links en dan door de Gussenstr. op de Albionstr. rechts en bij 't trans formaat rechts de St.Catharinastr in, door de St.Apolloniastr en over de Kapellerpad gaan we naar 't plein bij het Knollenhuiswaar de op tocht ontbonden wordt. De leiders of leidsters van !n groep of wagen kan vanaf 13.30'u. het nummerplaatje en het deelnemersformulier afhalen bij huisnr13 in de St.Catharinastraat bij de optochtcommissie en dus NIET bij dëfam.die daar woont;.Dit nummerplaatje moet tijdens de optocht zichtbaar mee gedragen worden. De volgorde van de optocht hangt zaterdagmiddag op veel plaatsen in Leunen tegen palen, bomen en achter ruiten van win kels en cafë's. Aan mensen die langs deze route wonen,- vraagt de op tochtcommissie om geen wagens in die route te parkeren tussen 13.30 en 15.30 u. Een deuk of kras hebt u zomaar te pakken en 'n ongeluk is gauw gebeurd en dan is de lol er vanaf. Laat uw plezier ook niet be derven door te veel alcohol, dat mag u in de optocht helemaal niet meenemen voor onderweg. Maak veel schik en lol maar houdt het verstand in de bol. Op veel plaatsen ziet men raamverschieringen en gevelver sieringen en nog heel wat andere soorten versieringen langs de straten Dat is mooi om te zien vooral in de route en 't ziet er fleurig uit. Kom allemaal op tijd, dan kunnen we ook op tijd vertrekken, want de Prins heeft t nog erg druk. Het bekend maken van de prijzen is na de optocht bij P.Martens in de zaal. In 't hoekje van-café Martens-naast de deur aan de albionstraat krijgt u uw optochtsherinnering als u 't deelnemersformulier inlevert samen met het nummerplaatje. vol^e^ci w -

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 10