BEURSCOMPETITIE 1993 10 Al eens eerder 300.000 gulden beleod? Vanaf 22 maart 1993 kunt u tien weken lang een effectenportefeuille beheren. Uw fictieve startkapitaal van 300.000 gulden kunt u beleggen in aandelen, obligaties, warrants, opties en futures, die genoteerd staan aan de Amsterdamse Effectenbeurs, de EOE-Optiebeurs en de Financiële Termijnmarkt. Nieuw dit jaar is de mogelijkheid om opties te schrijven. Met de druktoetsért op üw telefoon kunt u dagelijks aan de voice-response computer kenbaar maken welke transacties u wilt plegen. Deze worden vervolgens tegen de slotkoersen verwerkt. Voor het telefonisch orders geven geldt het normale PTT-tarief. Hoe staat u er voor? Dagelijks kunt u per telefoon inzicht verkrijgen in uw actuele beleggingsportefeuille. Daarnaast krijgt u om de week een schriftelijk overzicht thuisgestuurd. Tevens is het mogelijk iedere dag de in de Beurscompetitie gehanteerde slotkoersen te raadplegen. Wie wint? Wie tegen de slotkoersen van 28 mei 1993 het meeste rendement heeft behaald, is winnaar van de Beurscompetitie '93. Het fictieve kapitaal dat tijdens het spel is opgebouwd is niet opeisbaar, maar er zijn wel zéér interessante prijzen te winnen. Zo ligt er voor de winnaar 20.000 gulden te wachten en voor de deelnemers op de tweede en derde plaats respectievelijk 15,000 en 10.000 gulden. Hiernaast zijn er nog vele andere prijzen te winnen. Een compleet pakket Dankzij diverse sponsors is het inschrijfgeld beperkt tot 80 gulden. Voor dit bedrag speelt u niet alleen mee met de Beurscompetitie maar ontvangt u tevens een spelboek met speluitleg en reglement, een honderd pagina's tellend theorieboek én elf weken lang het weekblad "Beleggers Belangen". Hierin wordt aandacht besteed aan diverse beleggingsstrategieën, beursnieuws en het verloop van de Beurscompetitie. Voor personen die een WSF toelage ontvangen bestaat de mogelijkheid deel te nemen aan deze beurscompetitie in de categorie studenten. Zij betalen een inschrijfgeld vanaf 45 gulden. Hoe inschrijven? Door invulling en verzending van een inschrijfformulier. Deze formulieren zijn verkrijgbaar bij uw Rabobank. De inschrijvingstermijn sluit 19 maart 1993.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 11