NEEM 'H OP VOOR EEN ANDER 3 wordt vrijwilliger bij de S.O.S, Telefonische Hulpdienst. Een vrouw die jarenlang gehandicapt en aan huis gebonden is. Een man die onenigheid heeft met zijn vrouw. Een meisje dat misbruikt wordt door een huisgenoot. Een man die een praatje wil maken over de documentaire die net op de tv was- Een weduwe die de pijn van het verlies van haar echtge noot voelt. Een man die ziet dat het niet goed gaat met zijn bedrijf. Een jongen die niet meer wil leven. De S.O.S. Telefonische Hulpdienst Noord- en Midden Lim burg wordt jaarlijks ruim 7000 keer gebeld door mensen die willen praten over datgene wat hen bezig houdt Dag en nacht staan vrijwilligers klaar om een gesprek te voeren met iedereen die daar op dat moment behoefte aan heeft Wij zoeken collega-vrijwilligers die met ons de telefoon hoorn op willen nemen voor een ander. Die een gesprek met die ander willen aangaan, naar hem willen luisteren, met hem willen zoeken naar alternatieven. Wij zoeken collega-vrijwilligers die gemiddeld 4 uur per week aan de telefoon willen zitten en een keer per 4 weken een nachtdienst kunnen doen. Dit op tijden die hem of haar het beste uitkomenDaarnaast verwachten we dat vrijwilligers deelnemen aan de maandelijkse begeleidings bijeenkomsten Voor dit werk is geen speciale vooropleiding nodig. Wel is het noodzakelijk om de introduktiekursus te volgen, die door de beroepskrachten van de Telefonische Hulp dienst gegeven wordt Binnenkort starten we weer met een dergelijke kursus Geïnteresseerden kunnen voor nadere informatie bellen naar 077-548888 of onder kantoortijd) 077-514057 Ook kan schriftelijke informatie gevraagd worden via S.O.S.-THDpostbus 319, 5900 AH Venlo

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 4