r-vs Het bestuur van de L.V.B. bedankt alle mensen die op de een of andere manier hebben meegeholpen aan het slagen van ons "jubileumjaar" en'wenst iedereen voor het komende jaar: VREDE - VREUGDE - GELUK - GEZONDHEID jlGENDA: 3jan.: Optreden van de volksdansgroep tijdens het nieuwjaarstreffen in het gemeenschapshuis 4 jan: Kienavond om 20.00 uur in de Brink Wij zorgen voor leuke prijzen, hopen op een goede opkomst en wensen u een gezellige avond BEZINNINGSDAG. De jaarlijkse bezinningsdag van de kring Venray heeft als thema: "Wat is waardevol?". Deze dag. wordt gehouden in het gemeenschapshuis in de Vredepeel, aanvang 10.ÖQ. uur tot. ca. 16.00 uur. De kosten zijn 20,per persoon, incl. koffie en lunch. We hopen dat er veel le den zijn die mee willen praten en denken over normen en waarden. Zij kunnen zich vóór 10 jan. opgeven bij: Mien Spreeuwenberg tel. 81904, voor de leden van het Veulen en bij Doortje van Maarschalkerwaard tel. 84246 voor de afd. Leunen, Knollekes en knollinnekes Aanstaande zondag is de jaarlijkse terugkerende liedjesmiddag, aanvang 14.00 uur in de brink. Het programma volgt: -Het zingen en jureren van ingezonden liedjes -Uitreiking Gouden Knol aan Leo Reintjes -Uitkomen Boerenbruidspaar, deze organisatie is dit jaar in handen van Joekskapel Noeét Tuus. -Natuurlijk komt op deze middag ook de carnavalshit 1993 uit de bus. -En zoals gewoonlijk hebben we weer éeh loterij met fantastische prijzen. Trekking loterij ongeveer 18 uur, door onze Prins Hay d'n Vijfde en Vorst Bert. -Dan is er aan de voordeur natuurlijk ook dit jaar weer de mogelijk heid om te raden wat het varken weegt. Knollekes .en knollinnekes, deze middag mag U niet missen. Kom gerust met de hele familie en maak er sarnen met ons een gezellige middag van. Tot Ziens. Carnavalsver. 't Knolleke CABNAVAlSVERENIGiNG If't f&iólUka USJME*

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 8