DORPSRAAD VEULEN 19 De dorpsraad Veulen nodigt de inwoners van Veulen uit voor een bijzondere vergadering, te houden op di. 22 dec. '92 om 20.00 uur in de Hoefslag. Op deze vergadering zal dhr J.Truyen onze gast zijn. Joos Truyen is wethouder van de gemeente Venray en beheert als zo danig de portefeuille van financien, openbare werken (waaronder verkeer, wegen en riolen) en agrarische zaken. Hij zal u het een en ander vertellen over het reilen en zeilen van Venray als gemeente en over zijn taak als wethouder daarin. Na z'n inleiding kunt u hem vragen stellen en met hem van gedachten wis selen over allerhande zaken die met de overheid te maken hebben. Het doel van deze bijeenkomst is om door samen te praten, problemen en knelpunten boven water te krijgen en hiervoor een oplossing te zoeken. Het gaat dus om de leefbaarheid van ons dorp te handhaven en te verbeteren. De dorpsraad Veulen verwacht ook U op deze avond, en de koffie staat klaar!!! KINDEREN IN NOOD De kinderen van de Basisschool zijn al bij u langs geweest voor de kerststukjes.' U hebt er vele be.steld, in totaal 157. A.s. donderdag 17 dec. worden ze tussen 14.30 en 16.00 uur bij u thuis bezorgd. Wanneer u niet thuis bent, zet dan een doos of iets dergelijks klaar .waar de kinderen de stukjes in kunnen doen. Dit jaar wordt het geld besteed aan "De straatkinderen van Rio de Janeiro". Dit zijn kinderen die op straat leven. Pater Cox leidt een organisatie in Rio die zich inzet- voor een betere toekomst van deze kinderen, d.m.v. het opzetten van tehui zen waar deze kinderen opgevangen worden en tevens de'kans krijgen iets te-leren. Hartelijk dank dat u wederom onze aktie zo goed gesteund heeft, zo dat we een mooi bedrag kunnen overmaken. De kinderen van basisschool Antonius, Het team en de ouderraadVeulen. TE KOOP: 0PEL-KADET bouwjaar 1977 met trekhaak. A.P.K. tot maart 1993. tel. 89231.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 20