A*9- Met grote droefheid vernamen wij het bericht dat onze vroegererector, de zeereerwaarde heer H* Hoogers op 4 december is overleden. Door meer dan 25 jaar in woord en daad, lief en leed met ons te delen, heeft hij een onuitwis bare indruk in onze dorpsgemeenschap achter gelaten. Hij was een „Goede Herder" voor ons. Wij wensen de familie met dit verlies yeei sterkte toe. De Veuiense gemeenschap georganiseerd in de verenigingsraad: Dorpsraad Veulen Autoerossclub ,,'t Veule" Jeugdclub Veuien Joekskapei „Luuster Efkes" KPJ Veulen tV 8 Veulen Ouderraad basisschool Ouderenvereniging Peuterspeelzaal Schoolbestuur basisschool Vastelaovesvereniging ,,'t Dartele Veule" Voetbalclub „FC 't Veule" 19 Bedroefd ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze.oud-rector Henri Hoogers Dankbaar denkên wij terug aan de grote betrok kenheid die rector Hoogers 25 jaar lang h»'4 met de Veuiense gemeenschap. Hij stond altijd voor iedereen klaar. Rector Wijsman Kerkbestuur Veulen A'/ Ons bereikte het droevige bericht dat onze oud rector Henri Hoogers in de Heer is overleden. in onze herinnering zai hij blijven voortleven als een fijne rector. Rector bedankt voor alles. Oame.s ert .Herenzangkoor Veuien X- V B Donderdag 17 dec. is er een adventsviering om 19.30 in de kerk. Daarna houden we een gezellige gourmetav.ond in de Hoefslag. Hiervoor kunt u zich opgeven tot uiterlijk zaterdag 12 december 12.00 uur bij Elly Poels tel 10761. Na 12.00 is de opgave niet meer mogelijk in verband met de bestelling yan vlees e.d.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 20