5 M.B.V.O. Meer bewegen voor ouderen.. Bij voldoende deelname zal in Januari a.s.een cursus volksdansen gegeven worden. Be volksdans geniet een grote belangstelling in het Vensayse. Jammer genoeg is dit in Leunen thans niet het geval. Be laatste jaren zijn nogal wat mensen om diverse reden af gehaakthetgeen gezien de leeftijd een normale zaak is. Vreemd is echter dat de groei van onderop minimaal is. Zijn er elderswachtlijsten hier dreigt op terraijnhet omgekeerde n.l.dat het aantal deelnemers het minimale bereikt. Vandaar deze oproep aan allen die 55 jaar en ouder zijn. Kom eens kijken op de dinsdagmiddag van ló.OOtot 17.00 uur. Het verplicht tot niets.Praat er eens over met vrienden en kennissen ook uit Veulen en Heide e.n zeer zeker met de mannen Inlichtingen en eventuele opgave bij J.Relntjes Gussenstr17 KBO afd.Leunen. Van de werkgroep uitkeringsgerechtigden en ouderensFNV, afd. Venray ontvingen wij een uitnodiging voor een theraa- avond over Belastingen »Hef fingen en Kwij tscheldingsbelexd in de gemeente Venray. Een en ander heeft plaats 3 December in zaal "in den Engel". Aanvang 19.30.uur. Gastspreker wethouder J.Truyen. Voor ouderen een belangrijk onderwerp en we verwachten dan ook vanuit Leunen een grote belangstelling. KBO Adventviering De jaarlijkse Adventviering zal plaats hebben op woensdag 16 December in zaal Martensaanvang 14.00 uur. Programma. 1-Viering met als voorganger Pastoor P.Ewals. 2-Pauze met koffie 3-Lezing met diapresentatie door dhr.Maurits v.Ravesteyn, met als thema "Voedsel voor de toekomst." Onze eigen landbouwmilieu en de derde wereld zyn de punten die aan de orde komen.Dhr.Ravesteyn is verbonden aan het IKVOS.het InterkerkelijkVormingswerk,0nwikkelings- saraenwerking Wij verwachten ook hier een grote opkomst.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 6