teeg 6 Namens de verkenners en leiding wil len we iedereen bedanken die aan ons kamp in Lierop heeft meegewerkt. Onze speciale dank gaat uit naar Nijssen, Harry Kuenen, Pieter Litjens, WELPEN VERKENNERS SLOT Het Slot, de Judo-club uit Horst en onze fourageur "Antoinette Poels. Wij wensen iedereen een fijne vakantie!! De verkennerleiding. STEEG - NEEJS Zweten, zweten, zweten en dat zonder te bewegen, wat een hitte zeg. Als we daar nog bij hadden gevoetbald wat zou er dan gebeurd zijn. Volgens mij had je dan de ambulance wel klaar kunnen zetten en ons allemaal aan een infuus leggen vanwege uitdroging en uitputting. Dat zou nog niet zo gek zijn als we tenminste zelf de samenstelling van het infuus konden kiezen. Een aardbeiertinfuusje doet het altijd wel en misschien hebben ze zelfs een bierinfuus. Met zo'n weer gaat er natuur lijk niets boven zo'n lekker koel infuusje, toch eens vragen of ze die hebben. Wegens onze vakantie is het dus niet zover gekomen en lagen we lekker aan het water. Die begint een beetje op zijn eind te lopen en nu komt het voetbal weer langzaam in zicht. De zaal voetballers zijn deze week al begonnen met hun oefenprogramma voor de nieuwe competitie in de le-klasse, op het veld houden we nog een paar weekjes rust. Daar beginnen we weer op .29 augustus met ons eigen toernooi en vanaf dan kunnen de (sterke) vakantieverhalen volop verteld worden. Misschien kan je alvast wat aan de conditie gaan werken of, eeehhh.,,.. Programma zaalvoetballers: maandag 10-8 Veronica 3 de Steeg (oefen) vrijdag 14-8 drukshop 1 - de Steeg (oefen). Appels en Peren te koop Ook 2e keuze appels voor moes FRUITBEÜRÏJF A v.KEMPEN. Horsterweg 8, Leunen Openingstijden; Vrijdag van 9.00 - 12.00 uur en van 13.00 - 18,00 uur Zaterdag van 9.00 - 12.00 uur en van 13,00 - 17.00 uur A Jf tSAt-VlRE NiClrv»

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 7